1. HABERLER

  2. HABER

  3. Suriye Burjuvazisi Esed İçin İstanbul’da
Suriye Burjuvazisi Esed İçin İstanbul’da

Suriye Burjuvazisi Esed İçin İstanbul’da

Bugün Taksim'de katil Baas rejimini destekleyen bir eylem düzenlendi.

A+A-

Suriye Burjuvazisi Esed İçin İstanbul’da

Baas-Esed cuntası Suriye halkını katletmeye devam ederken İstanbul’da toplanan Suriye Halkı’nın Dostları konferansı farklı gruplar tarafından protesto edildi. Protestocu gruplar arasında en ilginç olanı şüphesiz ki Suriye’den gelip Esed-Baas cuntasına destek veren gruptu.

Ellerinde taşıdıkları Beşşar Esed resimleri, üzerlerine giydikleri Suriye bayraklı kıyafetleriyle ve açıkça katliamcı bir rejimi savunan sloganlarıyla bu gruptakilerin istisnasız hepsi birer konu mankeniydi.

Esed-Baas cuntasının katliam politikalarını savunan göstericilerin erkek olanları herhalde Suriye Muhaberat teşkilatından kadınları ise Suriye burjuvazisinin gösterişli tiplerinden seçilmişti.

Esed’in resimleri öpe-koklaya, canımız-kanımız feda olsun Beşşar’a sloganlarıyla yürüyüş yapan kadınlı erkekli Muhaberatçılar halkın direnişini karalayarak uluslar arası kamuoyunu Suriye meselesinde tamamen hareketsiz bırakmayı amaçlıyorlar.

Aşağıda resimleri görülen Esedçi-Baasçı kadın ve erkeklere dikkatle bakmanızı tavsiye ederiz. Bindirilmiş kıtalarla yapılan bu PR çalışması her yönden fazlasıyla sırıtıyor. Çünkü cinayet şebekesine PR desteği verirken rejimin beslemesi, Esed-Baas cuntasının kapıkullarından başkaca kullanacak konu mankenleri bulamamış.

Esed-Baas’ı paklamak, direnen halkı karalamak üzere İstanbul’a bir sefer düzenleyen Suriye’nin Ergenekoncularının kamuoyunda nasıl ve ne kadar etki oluşturabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Haksöz Haber

 

HABERE YORUM KAT

12 Yorum