Siyonist Çete İle İlişkilerin Normalleşmesi Adımları Tam Gaz!

07.04.2016 13:29
Siyonist Çete İle İlişkilerin Normalleşmesi Adımları Tam Gaz!
Haziran 2015’te Roma’da yapılan gizli görüşmelerle başlayan süreçte bugün Cenevre’de imzaların atılması aşamasına gelindiği iddia ediliyor.

HAKSÖZ HABER

Türkiye ile İsrail arasında sürdürülen diplomatik müzakerelerde sona gelindiğine dair sinyaller yoğunlaşmış durumda. Bugün Cenevre’de karşılıklı imzaların atılmasıyla sürecin tamamlanması kuvvetle muhtemel.

Kudüs’ü ve tüm Filistin’i işgal altında tutan Siyonist katiller bir yandan Filistin’in her bir karışında vahşice cinayetlerini sürdürürken, Gazze’de balıkçılar için avlanma mesafesini 3 mil artırma gibi basit adımlar atarak ‘uzlaşma’ sinyalleri yollamayı sürdürüyor.

Katil çete ile ilişkilerin geliştirilmesine yönelik girişimlerin bilhassa Hükümete yakın medya organlarında sürekli biçimde olumlanarak aktarılması ve bunun Filistin halkının yararına olacağına dair tezlerin yoğunlaşması da dikkat çekici.

Tam burada ilginç bir çelişki ortaya çıkıyor. Bir yandan Ortadoğu’da yaşanan gerilim ve sıkıntı ve sıkışmışlıktan ötürü Türkiye’nin İsrail ile ilişkilerini düzeltmesi gerektiği ifade edilirken, aynı zamanda bunun Filistin halkının da lehine olacağı tezi dillendiriliyor. Yani Siyonist çete ile ilişkilerin normalleştirilmesini savunanlar bunu ‘ulusal çıkarlar’ için mi yoksa ‘çok sevdikleri’ Filistinli kardeşleri için mi istedikleri hususunda kafaları biraz karışık gibi!  

 • Yorumlar 2
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim