1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. “O An Hiç Aklımızdan Çıkmıyor”
“O An Hiç Aklımızdan Çıkmıyor”

“O An Hiç Aklımızdan Çıkmıyor”

Gaziantep'teki vahşi saldırının tanıklarından Nursel Sağlam, “O an hiç aklımızdan çıkmıyor, o günden beri uyku yok, sofraya oturamıyoruz, sürekli gözümün önünde o an var.” dedi.

A+A-

Gaziantep'te 54 kişinin yaşamına mâl olan vahşi saldırının tanıklarından Nursel Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gelinin ailesinin üst komşusu olduğunu ve olay sırasında evin çatısından düğünü izlediklerini söyledi.

“Bunlar İnsan Olamaz”

Patlama anının gözlerinin önünden bir türlü gitmediğini ifade eden 3 çocuk annesi Sağlam, çocuklarının yaşananlardan çok etkilendiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Kına gecesiydi, herkes birikmişti. Biz de damdan onları izliyorduk. Saat 22.20 civarıydı, bir anda büyük bir patlamayla sarsıldık. O anda üzerimize parçalar düştü. Ben bayıldım zâten. Tekrar kalktığımda yerde paramparça cesetleri gördüm. Şoktayız. Bunu yapanın Allah cezasını versin. Bunlar insan olamaz. O an hiç aklımızdan çıkmıyor. O günden beri uyuyamıyoruz, sofraya oturamıyoruz. Elimi bir şeye attığımda sanki o parçalar gelecek gibi hissediyorum. Çocuklar çok etkilendi, ağlayıp duruyorlar, psikolojileri bozuldu. Oğlumu KPSS kursuna yazdırdırmıştık ama derse gidemiyor, sürekli ağlıyor. Evde de kalamıyoruz zâten. Kız kardeşimde kalıyoruz. Eşim bile eve tek başına gidemiyor. Evdeki tüm parçaları biz temizledik.”.

“Çocuklarım Çok Kötü Durumda”

Gözyaşı dökerek, artık burada yaşamak istemediğini ifade eden Sağlam, “Belediye şu anda temizlik çalışmaları yapıyor ama ben burayı da evimi de görmek istemiyorum. Bir an önce buradan kurtulmak istiyorum. Satmayı düşünüyoruz ama olmazsa bile kiraya çıkmayı düşünüyoruz. Çocuklarımı düşünüyorum onlar çok kötü durumdalar.” dedi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT