1. HABERLER

  2. HABER

  3. EĞİTİM

  4. Yarıyıl tatilini uzatmayı gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değil
Yarıyıl tatilini uzatmayı gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değil

Yarıyıl tatilini uzatmayı gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değil

Milli Eğitim Bakanı Özer, iki haftalık yarıyıl tatilinin uzatılacağı iddialarına ilişkin, "Şu an için yarıyıl tatilini uzatmamızı gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir." dedi.

21 Ocak 2022 Cuma 13:40A+A-

HAKSÖZ HABER

Milyonlarca öğrenci bugün 15 gün sürecek yarıyıl tatiline girecek. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ankara Valisi Vasip Şahin ile Altındağ'daki Kavaklı Köyü İlkokulu'nda karne dağıtım törenine katıldı.

Burada basına demeç veren Bakan Mahmut Özer, "7 Şubat'ta kaldığımız yerden yüz yüze eğitime aynı kararlılıkla devam edeceğiz" dedi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir basın mensubunun iki haftalık yarıyıl tatilinin uzatılacağı iddialarına ilişkin sorusu üzerine de şöyle dedi, "Biz bu süreçte bir elektronik takip sistemi oluşturduk, buradaki bilimsel verilere bakarak konuşuyoruz. Şu an için yarıyıl tatilini uzatmamızı gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Dolayısıyla hiçbir sıkıntı olmadan, ikinci döneme kaldığımız yerden aynı kararlılıkla, yüz yüze eğitime devam etmek için 7 Şubat'ta okullarımızı açacağız."

HABERE YORUM KAT