1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Cüneyt Özdemir'den Ahmet Şık'a: "Berbat Bir Gazeteciydin, Milletvekilliğini de Beceremedin, Ola Ola Trol Oldun!"
Cüneyt Özdemir'den Ahmet Şık'a: "Berbat Bir Gazeteciydin, Milletvekilliğini de Beceremedin, Ola Ola Trol Oldun!"

Cüneyt Özdemir'den Ahmet Şık'a: "Berbat Bir Gazeteciydin, Milletvekilliğini de Beceremedin, Ola Ola Trol Oldun!"

Gazeteci Cüneyt Özdemir ile HDP’li eski vekil Ahmet Şık arasında sosyal medyada sert tartışma yaşandı. Cüneyt Özdemir Ahmet Şık'a hitaben "Berbat bir gazeteciydin, milletvekilliğini de beceremedin, ola ola trol oldun!" dedi.

18 Haziran 2020 Perşembe 22:51A+A-

Gazeteci Cüneyt Özdemir çektiği videoda sarf ettiği sözler nedeniyle HDP eski İstanbul Milletvekili Ahmet Şık’ın sert tepkisi ile karşılaştı.

Eski gazeteci ve İstanbul milletvekili Ahmet Şık, Cüneyt Özdemir’e “Soytarı” dedi. Özdemir cevaben “Berbat bir gazeteciydin, milletvekilliğini beceremedin. Soytarı görmek istiyorsan aynaya bak” dedi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir ile gazeteci ve eski HDP’li vekil Ahmet Şık sosyal medyada birbirine girdi. Özdemir, Twitter hesabından HDP’lilere medya ambargosu uygulandığı iddiasına ilişkin bir açıklama yaptı. Özdemir, kendi Youtube kanalına HDP’lileri davet ettiğini ancak HDP’lilerin “Meşgulüz” diyerek reddettiklerini söyledi.

“Ana Akım Medya Artığı” Dedi

Bunun üzerine Ahmet Şık, Cüneyt Özdemir’e ağır hakaretler içeren bir mesaj yazdı. Şık, “Ana akım medya artıklarının kahkahasında kendini ele veren sinsilik Türkiye’deki medya düzeninin özeti” dedi. (Altin.us)

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum