1. HABERLER

  2. YORUM ANALİZ

  3. Çetin Doğan’ın eşi Kılıçdaroğlu’na çok kızmış!
Çetin Doğan’ın eşi Kılıçdaroğlu’na çok kızmış!

Çetin Doğan’ın eşi Kılıçdaroğlu’na çok kızmış!

Darbeci Çetin Doğan’ın eşi önce kendileriyle helalleşilmesini istiyor!

20 Kasım 2021 Cumartesi 12:09A+A-

HAKSÖZ HABER

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “28 Şubatçıların açtığı yaraları kapatacağız” sözlerine Nilgül Doğan “Önce Sincan, Buca, Silivri’de yatan generallerden helallik istemesi gerekirdi. Kırgınız” tepkisini gösterdi.

28 Şubat’ın en önemli isimlerinden Çetin Doğan’ın eşi olan Nilgül Doğan’ın gösterdiği tepki sol-Kemalistlerin ne kadar pişkin insanlar olabileceğini gösteriyor.

“Darbe yap ardından özür bekle” şeklinde formüle edebileceğimiz cuntacı rahatlığı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtevası oldukça tartışmalı olan “helalleşme” açıklamasından bile incinebiliyor! Nilgül Doğan ömrü boyunca desteklediği "Atatürk'ün partisini" artık desteklemeyeceğini de ifade etmiş. CHP'nin helalleşme yolunda attığı ilk adım olarak bu değerlendirilebilir herhalde!

Herhalde böylesine naif ve kırılgan bir yüreğe sahip olmak için Çetin Doğan’ın eşi olmak lazım! 28 Şubat kararlarına imza atan eşinin bu eylemini savunmaya devam eden Nilgül Doğan, “O maddelerde ülkenin çıkarına karşı çıkan hiçbir madde yok” diyerek kendisini gerekçelendiriyor!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun ne kadar samimi olduğunu zaman gösterecek ama liste uzayıp duruyor! Bu saçma sözleri utanmadan sarf eden darbeci Çetin Doğan’ın eşi bile sıraya girdi!

HABERE YORUM KAT

7 Yorum