1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. Mezarlıkta Filistinli Bir Şahsın Cesedi Bulundu
Mezarlıkta Filistinli Bir Şahsın Cesedi Bulundu

Mezarlıkta Filistinli Bir Şahsın Cesedi Bulundu

İsrail işgal yönetimine ait bir mezarlıkta bir Filistinlinin cesedinin bulunduğu bildirildi.

A+A-

Siyonist işgal rejiminin orta kesiminde bulunan Kefer Saba mezarlığında Batı Yaka sakinlerinden bir Filistinlinin ölü olarak bulunduğu belirtildi.

İşgal polisine dayanarak bilgi veren işgal radyosu, ölü olarak bulunan ve Filistinli olduğu tespit edilen şahsın ölüm nedenini öğrenmek amacıyla cesedin otopsi için Kudüs’te morga kaldırıldığını duyurdu.

İşgal polisi verdiği bilgide, söz konusu şahsın Batı Yaka’dan olduğunu ve işgal rejimine girmek için gereken izne sahip olmadığını iddia etti.

Birkaç gün önce Filistinli bir otobüs şoförü Siyonist yerleşimcilerin saldırısına uğramış ve daha sonra otobüste asılı olarak bulunmuştu.

İşgal askerleri, polisi ve Siyonist yerleşimciler fırsat bulduğunda Filistinlilere saldırmakta, onları yaralamakta ve vahşice öldürmektedir.

Üç ay önce kaçırılan Kudüslü Ebu Hudayr önce işkence edilmiş, ardından yakılarak öldürülmüştü.

Baskı, takip, kovalama, işkence, yaralama, öldürme, sürgün, evleri yıkma, toprağı gasp etme işgal rejimiyle bu rejimin Filistin topraklarına getirdiği Siyonist gaspçıların bir asra yakındır Filistin halkına uyguladığı zulmün adıdır.  

HABERE YORUM KAT