Banyas Kasabı ve Reyhanlı Katili Mihraç Ural’ın Ölümü İçin Ne Dediler?

04.04.2016 11:42
Banyas Kasabı ve Reyhanlı Katili Mihraç Ural’ın Ölümü İçin Ne Dediler?
Muhammet Yorgancıoğlu, M. Hasip Yokuş, Adem Özköse ve Musa Üzer Banyas kasabı ve Reyhanlı katili Mihraç Ural'ın öldürülmesini Haksöz-Haber'e değerlendirdiler.

HAKSÖZ-HABER

Suriye’de Esed’in şebbihalığını yapan solun önde giden tetikçisi Mihraç Ural’ın öldürüldüğü artık fiilen kesinleşmiş durumda. Kan kaybeden katiller ölülerini de gizlemekle ve her durumda kendilerini başarılı göstermekle mahirler.

Suriye’de eli yüzbinlerce kardeşimizin kanına bulaşan, bununla birlikte daha özelde Banyas kasabı ve Reyhanlı katliamının tetikçisi olarak bilinen Mihraç Ural’ın öldürülmüş olması sadece bir ihtimal bile olsa yine de esgeçilecek, üzeri örtülecek türden basit bir gelişme değildir. Aksine bu, İslami direnişin ciddi bir başarı hamlesi olup öne çıkarılmayı, gündemleştirilmeyi hak etmektedir.

Bu vesileyle başından beri Suriye halkının haklı ve onurlu davasıyla haşir neşir olan dört isimden; Muhammet Yorgancıoğlu, M. Hasip Yokuş, Adem Özköse ve Musa Üzer kardeşlerimizden Mihraç Ural’ın öldürülmesi olayını sitemiz okurları için değerlendirmelerini rica ettik.

Talebimizi karşılıksız bırakmayan kardeşlerimize teşekkür ediyor, konuyla ilgili değerlendirmelerini okurlarımızın ilgisine sunuyoruz.

mihrac-ural-demec+++.jpg

 • Yorumlar 4
  Diğer Haberler
  PANO
  KARİKATÜR
  Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim