1. HABERLER

  2. HABER

  3. Junior Ağar'a yeni görev
Junior Ağar'a yeni görev

Junior Ağar'a yeni görev

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için "Bize Allah gibi geliyor" diyen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, yeni bir görevle adeta taltif edildi.

03 Mayıs 2021 Pazartesi 18:10A+A-

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ın oğlu AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar'a yeni bir görev verildi. Ağar Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Marmara Bölge Koordinatörlüğü görevine atandı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Marmara Bölge Koordinatörlüğü’ne atanan Milletvekilimiz Sn. Zülfü Tolga Ağar’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Teşkilatımıza hayırlı olsun" dedi.

'ALLAH GİBİ' DEMİŞTİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullandığı "'Cumhurbaşkanı' denince bize Allah gibi geliyor" ifadeleriyle hatırlanıyor.

Ağar, 2019 yılında bir gençlik buluşmasında yaptığı konuşmada, "Sayın Cumhurbaşkanımız Elazığ'a geldi. Miting için ayakta bekliyoruz, protokol dizildi, tek tek tokalaştı, sıra bana geldi, yüzüme bakıp güldü, ben de niye gülüyor diye düşündüm. ‘Evladım senin bıyıklar uzamıyor mu?’ diye sordu. Cumhurbaşkanı denince bize, acayip, çok korkunç bir şey, Allah gibi geliyor, ben de, ‘Efendim saat 4'e kadar uzar. Hiç merak etmeyin dedim’ yanağımı okşadı" demişti.

 

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

8 Yorum