1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. CHP’deki taciz iddiaları nedeniyle mi program sonlandırıldı?
CHP’deki taciz iddiaları nedeniyle mi program sonlandırıldı?

CHP’deki taciz iddiaları nedeniyle mi program sonlandırıldı?

Eski CHP vekili Barış Yarkadaş, CHP İstanbul teşkilatında patlak veren çok sayıda taciz vakasını sosyal medyada ve ekranlarda dile getiren isim oldu. Canan Kaftancıoğlu ile de sert polemiklere giren Barış Yarkadaş’ın katıldığı program yayından kaldırıldı.

11 Aralık 2020 Cuma 15:08A+A-

HAKSÖZ HABER

Eski CHP Vekili Barış Yarkadaş, kendisini ‘şov yapmakla’ suçlayan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun taciz vakalarını örtbas ettiğini iddia etmişti. Yarkadaş, konuk olduğu bir televizyon yayınında da ‘CHP’deki yavşaklığı ortaya çıkardım’ demişti.

Halk TV yönetiminin aldığı kararla, Yarkadaş'ın her salı katıldığı 'Şimdiki Zaman' adındaki program yayından kaldırıldı.

Bugün Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Yarkadaş,

“Yaklaşık 10 yıldır programlarına konuk olduğum HALK TV ile yollarımız 4. kez ayrıldı. Salı geceleri katıldığım reyting şampiyonu Şimdiki Zaman yayından kaldırıldı. HALK TV yönetimine ve programa katkı sunan tüm emekçilere bugüne kadar gösterdikleri dayanışma için teşekkür ederim. 2- HALK TV, programı kaldırma gerekçesi olarak, farklı TV kanallarına çıkmamızın diğer günlerde kanalın reytinglerini düşürmesi olarak gösterdi. Programın yayından kaldırılması için söyledikleri gerekçe budur. Çok sayıda soru geldiği için 2. twiti yazmak zorunda kaldım. Saygılar” diye yazdı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum