1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. SURİYE

  4. Suriye'de İğrenç Filmi Protesto Edenlere Bomba!
Suriyede İğrenç Filmi Protesto Edenlere Bomba!

Suriye'de İğrenç Filmi Protesto Edenlere Bomba!

Hz. Peygamber’in onuruna bombalar altında sahip çıkan Suriye halkına atılan bombalar Peygamberimizin tebliğ ettiği değerlere de atılmıştır!

15 Eylül 2012 Cumartesi 15:02A+A-

HAKSÖZ-HABER

“Lebbeyk Lebbeyk Ya Rasulallah!”, “Sonuna Kadar Liderimiz Muhammed Efendimiz!”, “Hayber Hayber Ya Yahud Ceyşu Muhammed Sevfe Ya’ud”, “Lilla Rasulallah” sloganlarının yükseldiği Suriye sokakları bombalanmaya devam ediyor. Suriye halkı dün tüm Suriye’den bu sloganları yükseltirken Esed rejiminin saldırıları sonucunda 137 şehit daha verdi.

Bugün Halep’e bağlı el-Bab semtini bombalayan savaş uçakları bazı binaları yerle bir etti. Enkaz altında birçok Suriyeli korkunç bir şekilde can verdi.

Dün Suriye’nin birçok bölgesinde olduğu gibi el-Bab’da da Cuma gösterisi Peygamberimiz Hz. Muhammed’e adanmıştı. Esed rejimine muhalif Suriye halkı kalabalık bir şekilde rejimi protesto ederken; Peygamberimize hakaret içeren filmi de protesto etti.

“Emrindeyiz Resulullah”, “Hayber’i Hatırla Yahudi; Muhammed Ordusu Dönecek”, “Sonuna Kadar Liderimiz Muhammed Efendimiz” diye haykıran kadınlar, çocuklar ve erkekler bugün Beşşar Esed’in uçakları tarafından bombalandı.

Suriye’de kıyamın başladığı günden bu yana insan kanı dökmekle yetinmeyip camilere de saldıran ve İslami değerlere alay eden Esed güçleri Peygamberimize sahip çıkan Suriye halkını bombalamakla en büyük hakareti etmiş olmuyorlar mı?

Bakın el-Bab’da yaşayan Suriyelilerden hangi sloganlar yükseliyor:


Ve bugün; Esed’in uçakları tarafından bombalanan el-Bab semti:


Suriye halkı diğer sadece el-Bab'da değil, Suriye'nin diğer bölgelerinde de Peygambeirmiz için yürüdü. Videolar için tıklayın: 

Suriye'de Bu Cuma Peygamberimize Adandı (VİDEO)

suriye-muhammed-film-protesto01.jpg

suriye-muhammed-film-protesto02.jpg

HABERE YORUM KAT