1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Soylu, 10 bin dolar alan ismi Şentop’a söyledi!
Soylu, 10 bin dolar alan ismi Şentop’a söyledi!

Soylu, 10 bin dolar alan ismi Şentop’a söyledi!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Meclis Başkanı Mustafa Şentop’u makamında ziyaret etti. Meclis Başkanı, suç örgütü lideri Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar alan siyasinin kim olduğunu İçişleri Bakanı'na yazılı olarak sormuştu.

16 Haziran 2021 Çarşamba 18:36A+A-

HAKSÖZ HABER

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Meclis Başkanı Mustafa Şentop’u makamında ziyaret etti. Meclis Başkanı, suç örgütü elebaşı Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar alan siyasetçinin kim olduğunu İçişleri Bakanı'na yazılı olarak sormuştu. Soylu’nun görüşmede bu ismi Şentop’a söylediği öğrenildi.

İçişleri Bakanı Soylu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar alan bir siyasetçi olduğunu söylemişti.

Mustafa Şentop bu siyasetçinin kim olduğunu Soylu'ya 27 Mayıs'ta gönderdiği bir mektupla sormuştu. Görüşme bu yaşananlardan üç hafta sonra gerçekleşti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun görüşmede bu ismi TBMM Başkanı Şentop'a söylediği öğrenildi. İsmin kim olduğu basına açıklanmazken TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un ilerleyen saatlerde açıklama yapıp ismin kim olduğunu söylemesi bekleniyor.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum