1. HABERLER

  2. HABER

  3. Mustafa Yeşil'den Kaset Açıklaması
Mustafa Yeşil'den Kaset Açıklaması

Mustafa Yeşil'den Kaset Açıklaması

Meral Akşener kaseti iddiasının göbeğinde yer alan isim Mustafa Yeşil, Latif Erdoğan'ı topa tuttu. Mustafa Yeşil 'Ne kaset verdim ne teklif ettim' dedi.

14 Mayıs 2015 Perşembe 15:30A+A-

Latif Erdoğan'ın A Haber'de ortaya attığı Meral Akşener kaset iddiasının göbeğinde Cemaatin gözde isimlerinden Mustafa Yeşil bulunuyordu. Latif Erdoğan, kendisine kaseti izlettirmek isteyen kişinin Yeşil olduğunu söylemişti. Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı olan Mustafa Yeşil bu iddiaya sert yanıt verdi.

Sosyal medyadaki twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Mustafa Yeşil, "ne kaset verdim ne teklif ettim" diyerek Latif Erdoğan'ın mülaane (karşılıklı lanetleşme) çağrısına yanıt verdi. Yeşil ondan da 'melaane' beklediğini duyurdu.

İşte Mustafa Yeşil'in kaset açıklaması;

-Geçmişte dedim şimdi de: "İnsanların mahremine girip çekim yapan, yayan, şantaj aracı olarak kullanan kim varsa ALLAHIN LANETİ ÜZERİNE OLSUN"

-Latif denen müfteriye; ne kaset verdim, ne teklif ettim ne de bir konuşma aramızda asla geçmedi. Bütün mukaddeslerim üzerine yemin ederek ve hatta yalan söylüyorsam "Allah’ın bütün laneti üstüme olsun" diyerek söylüyor ve müfteri iddiasında samimi aynı duayı kendinden bekliyorum.

AHMET HAKAN'A DA BU YANITI VERDİ

Bugün Ahmet Hakan, Meral Akşener ile ilgili yazısında Latif Erdoğan'a giydirirken 'Cemaatin de dinleme ve kaset' vakalarını hatırlatmış ve şöyle yazmıştı; "Cemaat" denilen yapı, ahlaksız dinlemeler ve izlemeler yapmayacak, bu konulardan uzak duracak bir yapı değildir. Bunu biliyoruz."

Bu satırlar için Mustafa Yeşil, Ahmet Hakan'ı 'kaset iğrençliğine hizmet' etmekle suçladı ve şunları yazdı;

-Kaset furyasında; kimin neyi dizayn edip ne yaptığı ortalara saçılmış iken, demokrat(!) kalemlerin kaset iğrençliğini hizmetle anmaları TUHAF! Ucuz aydın; doğrunun bedelini ödemeyi göze alamayıp, basit olaylarda kükrerken "Tarafsızlık" safsatasıyla da gerçeği hançerler; hem de hoyratça.

mustafa-yesil-twitter.jpg

Kaynak: Timetürk

HABERE YORUM KAT