1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Kemal Alemdaroğlu, 28 Şubat’ta yaptığı rezilliği savunmaya devam ediyor!
Kemal Alemdaroğlu, 28 Şubat’ta yaptığı rezilliği savunmaya devam ediyor!

Kemal Alemdaroğlu, 28 Şubat’ta yaptığı rezilliği savunmaya devam ediyor!

Habertürk’te Kübra Par’ın Açık ve Net programına konuk olan 28 Şubat’ın yasakçı rektörü Kemal Alemdaroğlu, “Başörtüsü yasağı için pişman değilim” dedi.

22 Eylül 2020 Salı 10:22A+A-

Yahya Fırat / Haksöz-Haber

28 Şubat post modern darbesinde İstanbul Üniversitesi rektörü olan ve üniversitede darbe kararları uygulayan Kemal Alemdaroğlu, Kübra Par’ın Açık ve Net programına konuk oldu. 

Başörtüsü yasağını hiçbir zaman hata olarak görmediğini söyleyen darbeci Alemdaroğlu, bugün kamusal alanda başörtüsünün yaygın olmasının kendisini rahatsız ettiğini belirtti. 

28 Şubat kararlarını büyük bir şevkle uygulayan ve başörtüsü düşmanlığını alenen yapan Alemdaroğlu, bugün başörtülü milletvekilleri, bakanlar, lise müdürleri ve üniformalı askerlerin olduğunu ve bu durumu kabullenmediğini ifade etti. 

Siyasal İslam’ın Türkiye’de hâkim olduğunu ve Türkiye’yi Türklükten uzaklaştırdığını öne süren Alemdaroğlu, Kübra Par’ın “Gerçekten buna inanıyor musunuz?” sorusuna karşılık, “Evet, ben paranoyak değilim” dedi. Alemdaroğlu, gerçekten paranoyak mı bilinmez ancak, azılı bir darbeci ve İslam düşmanı olduğu kesin!

Türkiye’deki yasakçı, faşist zihniyetin temsilcisi olan Alemdaroğlu gibiler, geçmişte yaptıkları rezilliklerden bir gram pişmanlık duymaz. Aksine, imanla bağlı oldukları Kemalizm uğruna yine ve yeniden aynı şeyleri yapmak için asla tereddüt etmezler!

HABERE YORUM KAT

8 Yorum