1. HABERLER

  2. HABER

  3. MEDYA

  4. Hadi’ler Varken, Ömer’ler Aramak Beyhude Olur
Hadi’ler Varken, Ömer’ler Aramak Beyhude Olur

Hadi’ler Varken, Ömer’ler Aramak Beyhude Olur

​​​​​​​Meğer Şehir Üniversitesi öğretim üyelerinin tamamı “Kemalizme Ölüm” diyen Özgür-Der ziyaretinin ardından imzalarını çekmişlermiş!

11 Aralık 2019 Çarşamba 23:39A+A-

HAKSÖZ HABER

Kendini gazeteci diye pazarlayan Hadi Özışık asparagas haberlerin son dönemde prim yaptığını ve ranta dönüşeceğini bilecek kadar kurnaz.

Hadi ve Süleyman Özışık kardeşler Özgür-Der’e karşı Kemalist bir cephe oluşturmak için adeta seferberlik ilan etmişler.

İnternethaber portalının sahibi ve yöneticisi Hadi Özışık muhalefet yaptığı dönemleri unutturmak istercesine bir süredir “en hakiki ve özbeöz ölümüne Reisçi” rolleri ve raconu kesiyor. Doğu Perinçek ve Pelikan Şebekesi gibi Hadi Özışık da ölümüne Reisçi olduğunu kanıtlamak ve iktidar imkanlarından nemalanmak için en garanti yolu tercih ediyor: Ahmet Davutoğlu ve Şehir Üniversitesi’ne yönelik her türlü yıkıcı hamleyi yapmak. Ahmet Davutoğlu’nun kızını öğrencileri kışkırtan provokatör olarak lanse ermek, Özgür-Der’in Şehir Üniversitesi ziyaretini Kemalist cephe oluşturmak için fırsata çevirmek, öğretim üyelerinin destek ziyareti için gelenlere kızıp imzasını çekmekle itham etmek gibi hepsi çok ucuz ve dahası hepsi çirkin yalanlar uydurmak Hadi Özışık’ın karakterine uygun zaten.

Tuhaf olan kıblesiz ve ahlaksız trol sürüleriyle toplumu manipüle ederken ha bire Ömerler, Haticeler aradığınızı ilan etmek. Daha düne kadar beraber olduğunuz dostlarınızı alavere dalavere çevirmekle, dolandırıcılık yapmakla suçlayıp yalancı ve müfterilerle yoldaşlık ederken hanenizde, beldenizde bereket ve huzur kalır mı hiç?

Karbeyazı olmuş saçından sakalından, eşinden dostundan utanmayı unutacak kadar gözünü hırs bürüyünce bu tür müsamerelerde sevinçle rol almak hiç de zor olmuyor demek ki.

Hadi Özışık'ın Haber Global televizyonunda söylediği sözler:

HABERE YORUM KAT

4 Yorum