1. HABERLER

  2. HABER

  3. Ekrem Dumanlı İle Gökçe Fırat'ın Darbecilik Hatırası!
Ekrem Dumanlı İle Gökçe Fırat'ın Darbecilik Hatırası!

Ekrem Dumanlı İle Gökçe Fırat'ın Darbecilik Hatırası!

Faşist "Türk Solu" dergisinin yayın yönetmeni Gökçe Fırat, Zaman’ın yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı tarafından ağırlandı.

15 Temmuz 2015 Çarşamba 18:36A+A-

 

turk_solu_ordu_goreve.jpgFaşist “Türk Solu” dergisi ilk kez "Ordu Göreve" pankartları ile gündeme gelmişti. O yürüyüşe katılanlar yargılanırken dönemin savcısı Zekeriya Karaman “Türk Solu” dergisi sahibi Gökçe Fırat'ın ifadesini bile almaması, "Gülen örgütü"nün bu dergiyle işbirliği içerisinde olduğu iddiasının ortaya atılmasına neden olmuştu. Daha sonra Fethullah Gülen'in kitapları ile poz vererek örgüte yakınlığını açıklamaktan çekinmeyen Gökçe Fırat, “FETÖ” üyesi polislere destek olmak için günlerce Çağlayan Adliyesi'nde nöbet tuttu.

turk_solu_tayyipi_kim_vurmak_ister.jpg

Kürtlerden Alışveriş Yapmayın Kampanyası Başlattı

Muhsin Yazıcıoğlu'ndan Mahmut Ustaosmanoğlu'na kadar dindarlara yönelik yoğun bir linç kampanyası yürüten Türk Solu Dergisi "Kürtlerden alışveriş yapmayın." diyecek kadar da ırkçı yönü ile dikkat çekiyor.

Cumhurbaşkanı'na Hakaret Ve Tehditten Cezaevine Girdi

Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik "asalım mı kazığa mı oturtalım" şeklinde hakaret içeren açıklamalarda bulunan Gökçe Fırat, tutuklanarak yaklaşık bir ay cezaevinde tutulmuştu. “Gülen örgütü” tarafından baş üstünde tutulan “Türk Solu” dergisi ve sahibi Gökçe Fırat arasında nasıl bir ilişkinin olduğu merak ediliyor.

 

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum