1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. Netanyahu'nun Açıklamaları Umutsuzca Bir Girişim
Netanyahu'nun Açıklamaları Umutsuzca Bir Girişim

Netanyahu'nun Açıklamaları Umutsuzca Bir Girişim

Hamas Sözcüsü Ebu Zühri, "Suikast tehditleri, Hamas yöneticilerini korkutmaz. Netanyahu'nun açıklamaları, İsraillilere moral vermek için umutsuzca bir girişim" dedi.

A+A-

Hamas Sözcüsü Sami Ebu Zühri, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun açıklamalarını, "İsraillilere moral vermek için umutsuzca bir girişim" olarak nitelendirdi.

Ebu Zuhri, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun başkent Tel Aviv'de Savunma Bakanı Moşe Yalon'la düzenlediği basın toplantısına ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "Suikast tehditleri, Hamas yöneticilerini korkutmaz. Netanyahu'nun açıklamaları, İsraillilere moral vermek için umutsuzca bir girişim. Bu tehditler, işgalcinin ne derece kanlı olduğunu ve ateşkesteki ciddiyetsizliğini gösteriyor" ifadelerini kullandı.

Netanyahu, başkent Tel Aviv'de düzenlediği basın toplantısında, "Gazze'deki örgütlerin liderleri ve komutanları bizim hedefimizdedir ve hiçbirinin dokunulmazlığı yoktur" diyerek, "Koruyucu Hat" saldırısının sona ermediğini, bunun Hamas'ın kuruluşundan bu yana aldığı "en sert darbe" olduğunu ileri sürmüştü.

HABERE YORUM KAT