1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Muhacir Düşmanı Türkkan’ın Lüks ve Şatafat Karşıtlığı Gözlerimizi Yaşarttı!
Muhacir Düşmanı Türkkan’ın Lüks ve Şatafat Karşıtlığı Gözlerimizi Yaşarttı!

Muhacir Düşmanı Türkkan’ın Lüks ve Şatafat Karşıtlığı Gözlerimizi Yaşarttı!

Ümit Özdağ ve Sinan Oğan’la birlikte muhacir düşmanlığının tescilli isimleri haline gelen İYİ Partili Lütfü Türkkan’ın her fırsatta dillendirdiği şatafat eleştirisi ve fakirlik edebiyatının samimiyetsizliği kızının çirkin görüntüleriyle ortaya çıktı.

21 Aralık 2019 Cumartesi 15:11A+A-

TBMM'ye gelen kaymakam Muhammed Satfitürk'ün babasından "Bu sarıklı cübbeli" şeklinde ayrımcı ifadelerle bahseden İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Tükkan'ın evinde düzenlenen Noel partisi sosyal medyada tepki çekti. Türkkan, bulduğu her fırsatta iktidara israf üzerinden yüklenmesiyle dikkat çekmişti. Hatta Türkkan, başörtülü birinin çocuğuna düzenlediği lüks mevlid üzerinden iktidarı hedef almıştı.

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'ın modacı kızı Dilara Türkkan, Çengelköy'deki evinde içkili ve eşcinsel dansözlü yılbaşı partisi verdi.

Dilara Türkkan'ın instagram hesabından naklen yayınladığı parti, partideki farklı kişiler tarafından da yayınlandı.

Videonun tümünü buraya almaktan hâyâ ettiğimiz söz konusu partide kadın kılığına girmiş bir erkeğin dans etmesi dikkat çekti:

Haber7'nin naklettiğine göre Türkkan ailesinin evindeki içkili ve eşcinsel dansözlü yılbaşı partisi çok sayıdaki kişi tarafından canlı izlendi.

Türkkan'ın açlık edebiyatı yaptığı twitler hatırlatıldı

Tepkiler arasında Türkkan'ın TV'de açlık edebiyatı yaptığı, mecliste levreğin pahalı olmasına tepki gösterdiği ve fakirlikten dem vurduğu twitleri de hatırlatıldı. İşte o twitlerden biri...

"MİLLETVEKİLİ MAAŞI YETMİYOR" DEMİŞTİ

Öte yandan 2011 yılında giderlerini yayınlayarak milletvekili maaşlarının az olmasından yakınmış, 4 çocuğu olduğunu, geçinmenin ne kadar mümkün olduğunu söylemiş ve "Ya bir firmanın lobiciliğini yapacağım. Ya da haram lokma yememe endişesi taşımıyorsan, pisliğe karışacaksın. Asgari ücret az tabii ki. Hem de çok az. Ama bu parlamenteri de lobicilerin karşısında esas duruşta bekletmenin bedeli bu ülkeye çok daha pahalıya mal oluyor. Yaşıyoruz bunu. Ben dürüst milletvekilinin milletvekilliği yapmak kaydı ile mevcut maaşla geçineceğine inanmam. Ben maaşımı almadığım için bunu sizlerle paylaşmam daha kolay oldu. Takdir sizlerin." açıklaması yapmıştı.

LÜKS MEVLİD ÜZERİNDEN İKTİDARI HEDEF ALMIŞTI

İYİ Partili Lütfü Türkkan, geçtiğimiz günlerde İnstagram fenomeni Büşra Nur Çalar'ın bebeği için düzenlediği lüks mevlid üzerinden mevcut iktidarı hedef almıştı.

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum