1. HABERLER

  2. HABER

  3. MEDYA

  4. İŞİD’lilerin Kafasını Kesen Kadına Karşı Milliyet’in Yaptığı Güzelleme
İŞİD’lilerin Kafasını Kesen Kadına Karşı Milliyet’in Yaptığı Güzelleme

İŞİD’lilerin Kafasını Kesen Kadına Karşı Milliyet’in Yaptığı Güzelleme

Milliyet “IŞİD’lilerin kafasını kesen kadın”a dair yer verdiği haberde yaptığı güzellemelerle IŞİD bağlamında lanetlediği vahşeti, IŞİD’lilere karşı uygulandığında gayet normalmiş gibi sundu!

29 Eylül 2016 Perşembe 16:56A+A-

Konuyla ilgili Milliyet’in yer verdiği haberi aynen ilginize sunuyoruz:

İŞTE IŞİD’İN EN ÇOK KORKTUĞU İSİM

Wahida Muhammed… O Terör örgütü IŞİD’in Irak’ta arananlar listesinin en başında yer alan isim. 39 yaşında olduğu belirtilen genç büyükanne IŞİD karşıtı militanların liderlerinden biri…

Wahida Muhammed 2004 yılından bu yana Irak’taki muhafazakar İslamcılar adına savaşıyor.  39 yaşındaki sıradışı bu kadın IŞİD’in en korktuğu ve en çok aradığı isim. Çünkü bölgedeki militanların lideri olan Wahida Muhammed yakaladığı IŞİD’lilerin başını kesiyor, kafalarını kaynar suların olduğu ferin tencerelerde pişiriyor ardından kafasız kalan vücutları yakıyor… Kulağa vahşet dolu gelen bu eylemnlerinin sebebi ise 39 yaşındaki Muhammed’in kocası, babası ve 3 erkek kardeşini IŞİD tarafından öldürülmüş olması.

"Kellelerini Vuruyorum, Pişiriyorum..."

Aynı zamanda genç bir büyükanne olan Wahida Muhammed 6 kez cinayet girişiminde bulunanlara karşı gelmeyi başarmış ve sağ salim kurtulmuş. Iraklı güçlere IŞİD’e karşı savaşta destek veren genç büyükanne Al Sabah gazetesine bir çatışmada tek başına 18 IŞİD’liyi öldürdüğünü söyledi.  Wahida “Biz bir aile gibi savaşıyoruz” diyerek ele geçirdikleri IŞİD’lilerin kafasını kestiğini ardından başını bir tencereye koyarak kaynattığını ve vücudun geri kalanının yaktığını anlattı.

*

Milliyet'in haberde yer verdiği video >>>

HABERE YORUM KAT

2 Yorum