1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. Kassam Tugayları 3 İşgalci Öldürdü!
Kassam Tugayları 3 İşgalci Öldürdü!

Kassam Tugayları 3 İşgalci Öldürdü!

İsrail’in saldırılarına direnen Kassam Tugayları'nın misillemesi 3 işgalci öldürülürken 2'si de yaralandı.

15 Kasım 2012 Perşembe 13:13A+A-

HAKSÖZ-HABER

İşgal güçleri vahşi saldırılarının faturalarını ödemek zorunda kalıyor.  Gazze Şeridi'nden atılan füzeler nedeniyle Siyonistler korku dolu saatler yaşıyor.

Siyonist işgal güçlerinin dün ikindi vakitlerinde Hamas'ın askerî kanadı Kassam Tugayları'nın komutanı Ahmed el-Ca'beri'yi şehit eden cinayetleriyle birlikte başlattıkları yoğun saldırılara karşı Filistinlilerin cevap niteliğindeki füze saldırılarından dolayı işgalciler korkulu anlar yaşıyor.

Filistin Enformasyon Merkezinde yer alan habere göre bugün sabah Kassam mücahitlerinin 1948'de işgal edilmiş bölgede yer alan Kiryat Malahi yerleşim merkezini hedef alan füze saldırısında 3 işgalci hayatını kaybederken, 2 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Siyonist işgalciler tarafından yapılan açıklamalara göre dünkü Ahmed el-Ca'beri cinayetiyle başlatılan saldırılara cevap amacıyla atılan füzelerden dolayı işgal tarafındaki ilk can kaybı da bu oldu. Dünkü füze saldırılarında bir askerî hedefin vurulması neticesinde 8 askerin yaralandığı ancak can kaybı olmadığı ifade edilmişti.

Siyonistlere ait radyolardan verilen haberlerde "İsrail'in güneyi" olarak nitelendirilen bölgeye yönelik yoğun bir füze saldırısı olduğu ve bu bölgedeki işgalcilerin ciddi şekilde endişeli oldukları vurgulandı. Haberlerde füzelerin doğrudan tehdidi altında bulunan sınırdan 40 km. uzaktaki tüm bölgede alarm durumuna geçildiği dile getirildi.

İşgal devletinin dünkü cinayetlerinin ve yoğun saldırılarının ardından atılan füzelere hedef olan bölgelerde yaşayan işgalcilerin telaşlı bir şekilde bu bölgeden kaçmaya başladıkları bildirildi. 
 

Bu Sabah 3 Şehit Daha Verildi

Öte yandan İsrail’in Gazze’ye yönelik bombardımanında şehit olanların sayısı artıyor. Bu sabah 3 kişi daha şehit edildi.

İsrail, Gazze’nin güneyinde bulunan Han Yunus’u bombaladı. İzzeddin Kassam Tugaylarını hedef alan saldırıda 3 Gazzelinin şehit düştüğü öğrenildi.

Saldırıda 15 kişi yaralandı. Yaralananlar arasında 3 çocuk ve bir de hamile kadının bulunduğu öğrenildi.

İsrail, sabah itibariyle Gazze’ye yönelik saldırılarını ve bombalamalarını sürdürüyor. Mısır sınırı yakınlarındaki bir bölgeyi de bombalayan İsrail’e İzzeddin el Kassam Tugayları cevap veriyor. Filistin’deki tüm direniş grupları İsrail saldırılarına karşı koyacaklarını açıkladılar.

HABERE YORUM KAT