1. HABERLER

  2. İLAN

  3. TANITIM

  4. Hilal TV'de Gündem Analiz Programı Başlıyor
Hilal TVde Gündem Analiz Programı Başlıyor

Hilal TV'de Gündem Analiz Programı Başlıyor

Hilal TV'de Bahadır Kurbanoğlu'nun yöneteceği ve her hafta Çarşamba akşamları canlı olarak yayınlanacak bir tartışma programı başlıyor.

01 Mart 2011 Salı 11:57A+A-

Geçtiğimiz ay içinde "İslam Dünyasında Neler Oluyor?" başlığı adı altında Ortadoğu'daki devrimler üzerine birçok program yapan Bahadır Kurbanoğlu yine Hilal TV'de yeni bir programa başlıyor. "Gündem-Analiz" başlıklı programda her hafta farklı konuklarla gerek siyasi gündeme ilişkin, gerekse düşünsel konular masaya yatırılıp izleyicilerin istifadesine sunulacak.

Gündem-Analiz'in ilk programında 28 Şubat tartışılacak. Programda, darbecilik geleneği; sürekli darbeye göre kodlanmış kurumlar; 28 Şubat darbecisi asker, siyasetçi, rektör ve gazetecilerin de Ergenekoncu ve Balyozcular gibi yargılanıp yargılanmayacakları; 28 Şubat'ın enkazını oluşturan başörtüsü, imam hatipler, YAŞ kararları ve gasp edilen tüm haklara ilişkin konular masaya yatırılacak.

"28 Şubat-Ergenekon-Balyoz" ilişkisi de sorgulanacak.

2 Mart Çarşamba akşamı 20.00'de başlayacak programın konukları Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Mustafa Karahasanoğlu, Hukukçu Fatma Benli ve Direniş Güncesi kitabının yazarı, 28 Şubat Sürgünleri adlı çalışmanın editörü Gülşen Demirkol olacak. 

HABERE YORUM KAT

6 Yorum