1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Çakıcı mektuplarına devam ediyor
Çakıcı mektuplarına devam ediyor

Çakıcı mektuplarına devam ediyor

Alaatin Çakıcı, Kemal Kılıçdaroğlu'na üçüncü bir mektup yazdı. Tehditvari ifadeler kullanan Çakıcı muarızlarını itham etmeye devam ediyor.

27 Kasım 2020 Cuma 16:54A+A-

HAKSÖZ HABER

Kamuoyunda "Af yasası" olarak bilinen Ceza İnfaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan mafya lideri Alaattin Çakıcı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na 3. bir mektup yolladı. 

Yine lümpen bir üslupla muarızını hedef alan Çakıcı, Türkiye siyasetinin yeni iklimini belirlemeye devam ediyor. Hamasi bir tarzla delil gösterme gereği görmeden yazılan mektuplar siyaset iklimini çoraklaştırırken, Türkiye'yi devlet-mafya ikilemi içerisine tekrar sokuyor. 

Kemal Kılıçdaroğlu'nun doğrudan Alaattin Çakıcı gibi bir ismi hedef alması da popülist bir yaklaşımı içerisinde barındırıyor. Af düzenlemesi ile tahliye olan Çakıcı üzerinden yapıcı bir siyasetle düzenlemenin mahiyetini tartışmak gerekirken Kılıçdaroğlu'nun televizyonlarda zikrettiği ifadeler siyasetin iyice seviyesizliğe mahkum edilmesine yardımcı oluyor.

Tehditvari mektubun tam metni: 

"FOX TV'de Sayın Kılıçdaroğlu şahsım ile ilgili yine bir şeyler zırvalamış. Bu ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor, evet konuşuyor ama bölücülerin ağzıyla konuşuyor. "Mafya bozuntusu 5 paralık adam" ifadesini kullanmış. Ona soruyorum. PKK’ya, silahlı terör örgütlerine, Batı’ya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kılıçdaroğlu, bu millet senin kaç paralık adam olduğunu zeten biliyor. Sen bunu biliyor musun? Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak PKK, silahlı terör örgütlerini ve FETÖ’cüleri savunuyorsun?

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD'ye şikayet ediyorsun? Adamlık parayla ölçülmez. Bu millet her şeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun. Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var, boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal? Bu zorlu süreçte provakatörlük yapacağına devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer.

Zaten kardeşin bile söylüyor "AKLİ SAĞLIK SORUNLARI VAR" diye. Dengesiz konuşmalarınla sürekli Devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah'a iman etmişsen Allah seni islah etsin."

154413732-en0z5ltxyamqyqi.jpeg

HABERE YORUM KAT

1 Yorum