1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. O araştırmalarınızı da bu kafayla yapıyorsanız, aferin size!
O araştırmalarınızı da bu kafayla yapıyorsanız, aferin size!

O araştırmalarınızı da bu kafayla yapıyorsanız, aferin size!

Suriyeli muhacirlere yönelik nefret ve düşmanlık sağcı solcu demeden zihinleri ırkçılık mikrobuyla kirlenmiş olanların aralarındaki tüm farkları ortadan kaldırmaya devam ediyor.

25 Ekim 2020 Pazar 19:58A+A-

HAKSÖZ-HABER

Tıpkı sağ-faşist cenahtan Ümit Özdağ gibi Ulusolcu cenahtan da sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adeta muhacir düşmanlığıyla özdeşleşen hilkat garibelerini artık hepimiz biliyor ve onlara bakarken insanlığımızdan utanıyoruz.

İşleri güçleri ırkçılık mikrobunu dağıtmak, insanları milliyetçi histerilerle galeyana getirmek… Malzemeleri ise yalan ve iftira. Savunmasız mustazaf Suriyeli muhacirler ise bunlar için ülkedeki her olumsuzluğun baş müsebbibi hükmündeki günah keçileri. O çirkin tezlerinin, ırkçı hezeyanlarının altını dolduracak somut deliller bulamayınca yalan ve iftiraya sarılmaktan hiç mi hiç utanmıyorlar.

Derdiniz ırkçılık, muhacir düşmanlığı olunca Sağcı veya Solcu olmanız size bir fark katmıyor. Ortada ne vicdan, ne merhamet, ne adalet kalıyor.

Sosyal medyada Suriyeli muhacir düşmanlığına soyunan Kemal Özkiraz gibi sosyal faşistler de Ümit Özdağ gibi sağ-faşistleri aratmıyor. Yalan ve iftirada ne kadar da birbirlerine benziyorlar!

İşte AKAM (Avrasya Araştırma) isimli bir anket şirketinin başkanı Kemal Özkiraz’ın sosyal medyada Suriyeli muhacirleri hedef gösteren yalan ve hezeyanları:

 

HABERE YORUM KAT

2 Yorum