1. HABERLER

  2. HABER

  3. Dikkat! Anketör Jandarma Çıkabilir!
Dikkat! Anketör Jandarma Çıkabilir!

Dikkat! Anketör Jandarma Çıkabilir!

Jandarma anketör kılığına bürünerek, uzman çavuşunun kapısını çalıyor. Eşinin başörtülü olup olmadığına bakıyor. Ve bu anı bu şekilde kameraya alıyor...

03 Kasım 2010 Çarşamba 14:32A+A-

Yeni Akit'in dün manşetten ifşa ettiği fişleme gündeme bomba gibi düştü. Özellikle internet haber sitelerinde geniş yer bulan haberde, Jandarma'nın eşinin başörtülü olduğundan şüphelendiği bir personeliyle ilgili akıl almaz araştırması belgesiyle ortaya konuluyordu.

Olay 2007 yılında İstanbul'da Alemdağ Jandarma Karakol Komutanlığı'nda yaşanıyor. Uzman Çavuş F.K.'nın eşinin başörtülü olduğu şüphesi üzerine anketör kılığında evinin kapısı çalınıyor ve eşi kameraya alınıyor… Telefonları dinleniyor, çiftin aralarındaki en mahrem konuşmaları kayda alınıyor…

Jandarma, eşinin başörtülü olduğundan şüphelendiği uzman çavuşun evine anketör kılığında eleman göndermekle yetinmemiş, dışarıda da peşlerine asker takmış ve adım adım izletmiş. Uzman Çavuş F.K.'nin eşi Y.K., evinin dışında da gizlice takip edilerek, görüntüleri kayda alınmış. Kayıtta Y.K. terminalde görülüyor.

Ardından da personel eşi "Türbanlı olmadığı görüldü ancak meyilli, ilerleyen günlerde takabilir" diye fişleniyor.

İşte o video:

 
Söz konusu görüntü kaydına Habervaktim ulaştı. Görüntüler bizzat Jandarma tarafından kayda alınmış. Görüntülerdeki bayan bir astsubay. Kapısını çaldığı ev eşinin başörtülü olduğundan şüphelenilen uzman çavuşun evi. Bayan astsubay anketör kılığında kapıyı çalıyor, kapıyı açan uzman çavuşun eşi Y.K. ile başlıyor sohbete. Bir başkası da o anı kameraya alıyor.
 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum