1. HABERLER

  2. HABER

  3. Yakalama Kararı Kalktı, Doğan İyileşti
Yakalama Kararı Kalktı, Doğan İyileşti

Yakalama Kararı Kalktı, Doğan İyileşti

Emekli Orgeneral Çetin Doğan, tedavi gördüğü Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden taburcu oldu.

09 Ağustos 2010 Pazartesi 18:14A+A-

Balyoz davasında hakkında yakalama kararı kaldırılan emekli Orgeneral Çetin Doğan, tedavi gördüğü Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden taburcu oldu.

Balyoz davasında İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi aralarında emekli Orgeneraller Çetin Doğan, İbrahim Fırtına, Ergin Saygun ve Emekli Oramiral Özden Örnek'in bulunduğu 102 sanık hakkında yakalama kararı çıkarmıştı. Bu kararın ardından emekli Orgeneral Çetin Doğan, Bodrum Havalimanı'nda polis tarafından gözaltına alınmış ve İstanbul'a getirilmişti. Ancak Doğan rahatsızlandığı gerekçesiyle Siyami Ersek Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı. Kalp rahatsızlığı sebebiyle 16 gündür hastanede bulunan Doğan, avukatların itirazı üzerine İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi yakalama kararını kaldırmasının ardından taburcu oldu.

Hastane çıkışı basın mensuplarına açıklama yapan emekli Orgeneral Çetin Doğan hakkındaki iddiaları yalanladı. Doğan açıklamasının ardından hastaneden ayrıldı.

HABERE YORUM KAT