1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Uyuşturucu Satıcılarına Büyük Darbe
Uyuşturucu Satıcılarına Büyük Darbe

Uyuşturucu Satıcılarına Büyük Darbe

İstanbul polisince bu sabah düzenlenen operasyonda 2 ton esrar ele geçirildi. Bursa'da 4 bin polisle gerçekleştirilen operasyonda da 200 uyuşturucu satıcısı yakalandı.

12 Şubat 2019 Salı 15:00A+A-

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kalecik ilçesinde partisinin seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, uyuşturucu operasyonlarının devam ettiğini söyledi.

Soylu, İstanbul'da sabah uyuşturucu operasyonu düzenlendiğini belirterek, "Bizim İstanbul'daki polislerimiz bir işi daha yaptılar. Sabahleyin 2 ton esrar yakalayıverdiler. Biz ona genetiği değiştirilmiş esrar diyoruz, skunk diye bir madde. Geçen hafta Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük eroin yakalamasını yaptık. Bunu nereden kaçırıyorlardı biliyor musunuz? Öğrenci servislerinin, ambulansların içerisinde. Bizimkiler anladılar, kıskıvrak yakalayıverdiler. Bir zehir tacirine daha darbeyi indirdiler." diye konuştu.

Uyuşturucu satıcılarına Bursa'da da sabah saatlerinde operasyon düzenlediğini aktaran Soylu, "Sabahleyin Bursa'da tam 4 bin polisle operasyon yapıldı. Uzun zamandan beri oradaki arkadaşlarımız çalışıyor. Orada da 200 satıcı ve torbacıyı kıskıvrak yakalayıverdiler. Gereğini yerine getirdiler. Bilesiniz, gece gündüz, sabah akşam ülkemizin güvenliği, huzuru, asayişi, milletimizin birliği ve beraberliği için hep birlikte mücadele ortaya koyuyoruz." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum