1. HABERLER

  2. HABER

  3. Üsküdar Belediyesi Bu Seviyesizliğe İzin mi Verecek?
Üsküdar Belediyesi Bu Seviyesizliğe İzin mi Verecek?

Üsküdar Belediyesi Bu Seviyesizliğe İzin mi Verecek?

Mustafa Kemal'e övgüler düzüp Erdoğan'a oy verenlere hakaret eden Gezici yazar Murat Menteş'in Üsküdar Belediyesi tarafından kitap fuarına davet edilmesi tepki topluyor.

16 Şubat 2015 Pazartesi 12:41A+A-

Haber10'un haberi:

Hürriyet’in röportajcısı Ayşe Arman'a övgü dolu sözlerde bulunup röportaj veren Murat Menteş'in, geçtiğimiz yıl katıldığı Kocaeli Kitap Fuarı'nda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Erdoğan'a oy verenlere ağır hakaretler ettiği ortaya çıktı. Menteş şimdi de Üsküdar Belediyesi'nin organize ettiği 1. Üsküdar kitap fuarına davetli.

Gezi sürecinde, Gezi'deki gençlere büyük destek veren, Ayşe Arman'a verdiği röportaj sonrasında, Ayşe Arman'a daha önce hakaret ettiği için, köşe yazarlığını bırakmak zorunda kalan Murat Menteş'in, geçtiğimiz yıl katıldığı Kocaeli Kitap Fuarı'nda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Erdoğan'a oy verenlere ağır hakaretler ettiği ortaya çıktı.

ERDOĞAN'A AĞIR HAKARETLER!

"Bugüne dek Allah diyerek çaldılar, bu ülkeye, bu şerefsizlerin hepsine lanet olsun" diyen Menteş, Erdoğan'ın konuşması için de, "öküz böğürmesi gibi konuşuyor, mağara şeyi gibi konuşuyor" şeklinde hakaretlerde bulunmuştu.

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ'NİN DAVETLİSİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Erdoğan'a oy verenlere karşı aşağılayıcı sözler kullanan Menteş'in, bu kez de Üsküdar Belediyesi'nin davetiyle, 14-21 Şubat tarihinde açılışını Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın yaptığı 1. Üsküdar Kitap Fuarı'na katılacağı belirtiliyor.

Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde gerçekleşen fuara ev sahipliği yapan Ak Parti'li Üsküdar Belediye Başkanlığının, Erdoğan'a ve halka karşı ağır hakaretler eden Murat Menteş'e karşı nasıl bir tutum alacağı merak konusu...

***

PROGRAM İPTAL EDİLDİ >>>

 

HABERE YORUM KAT

4 Yorum