1. HABERLER

  2. HABER

  3. Siyonist İsrail’in Voleybol Takımı Ankara’da!
Siyonist İsrail’in Voleybol Takımı Ankara’da!

Siyonist İsrail’in Voleybol Takımı Ankara’da!

Yarın Ankara’da başlayacak Bayanlar Avrupa Ligi Dörtlü Finallerinde mücadele etmek üzere İsrail Bayan Voleybol Takımı Türkiye’ye geldi. Ankara'da Türkiye Voleybol Federasyonu Başkent Salonu'nda oynanması düşünülen maçlar 2 gün sürecek.

23 Temmuz 2010 Cuma 19:30A+A-

İstanbul'dan aktarmalı olarak gizlice Ankara Esenboğa Havalimanına gelen uçaktan yoğun güvenlik önlemleri altında inen İsrailli Voleybolcuların Polis eskortunun yanı sıra Mossad ajanları tarafından da korunduğu görüldü. İsrailli sporcular Çevik kuvvet ekiplerinin bölgede aldığı güvenlik tedbirleri arasında konaklayacakları otele geçti.

Ramada Plaza Otel'e konaklayacak olan İsrail Bayan Voleybol Takımı ilk maçını 24 Temmuz Cumartesi Saat 17:00'de Başkent Voleybol Salonunda oynayacak.

Acıları daha çok taze olan şehit yakınları ve yaralılar, İsrailli komandoların Mavi Marmara Yardım gemisine yönelik gerçekleştirdikleri katliamın üzerinden daha 2 ay geçmeden her bir ferdinin asker olduğu İsraillilerin hem de eli kanlı Mossad ajanlarıyla birlikte bu ülke topraklarında bulunmasının kabul edilebilir görülmüyor. İsrailli sporcuların maçlarını oynamadan hemen sınırdışı edilmeleri gerektiği yönünde tepkiler de hızla artmaya başladı.

Mavi Marmara platformu tarafından, şehitlerin acıları daha çok tazeyken, yaralıların durumları henüz tam düzelmemişken, hatta Uğur Süleyman SÖYLEMEZ'in gemide aldığı yaradan dolayı halen Ankara'da yoğun bakımda bulunuyorken, İsrailli sporcuların hiçbir şey olmamış gibi büyük bir pişkinlikle maça çıkacak olmaları kabul edilebilir görülmüyor.

Platformun, Beşevler'de Başkent Öğretmenevi yanında bulunan Başkent Voleybol Salonunda 24.Temmuz Cumartesi Saat 17:00'de oynanacak maç öncesi geniş katılımlı bir basın açıklaması yapması bekleniyor. Basın açıklamasına katılmak üzere bölge illerden ve İstanbul'dan araçlarla konvoyların Ankara'ya doğru yola çıkacağı, İstanbul'dan yola çıkacak araçların saat 08:30'da İstanbul TEM gişelerinden topluca hareket edecekleri belirtiliyor.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum