1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Siyonist Azra Kohen’den iğrenç sözler: Çocuklarını bombaların atılacağı yerlere bilerek götürüyorlar
Siyonist Azra Kohen’den iğrenç sözler: Çocuklarını bombaların atılacağı yerlere bilerek götürüyorlar

Siyonist Azra Kohen’den iğrenç sözler: Çocuklarını bombaların atılacağı yerlere bilerek götürüyorlar

Terör devleti İsrail Filistinli binlerce çocuğu tüm yöntemleri kullanarak katlederken, siyonist çetenin Türkiye’deki etki ajanları istedikleri iğrençlikte sözleri söyleyebiliyorlar.

30 Mayıs 2024 Perşembe 00:13A+A-

Terör devleti İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik soykırım saldırılarında çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan 36 bini aşkın Filistinli şehit oldu. İsrail'in son olarak sivilleri göçe zorladığı Refah'ta yer alan kampa düzenlediği saldırıda, bebeklerin kafası koptu, insanlar diri diri yanarak can verdi. Türkiye vatandaşı siyonist Azra Kohen, 46 kişinin hayatını kaybettiği saldırıdan sonra bir takipçisine verdiği yanıtta iğrenç ifadeler kullandı. Filistinlilerin çocuklarını, bombaların atılacağı yerlere 'uyarılar yapılmasına rağmen bilerek götürdüğünü' söyleyen Kohen, "Yavrusunu korumayan yem eden hiçbir kimse yaşamı hak etmiyor" dedi.

Bu iğrenç yaratığın kitaplarının Türkiye'de Everest yayınları tarafından yayınlanıyor olması ve okullarda söyleşiler yapması ayrı bir garabet....

Filistinlilerin çocuklarını, '3 saat önceden uyarılar yapılmasına rağmen bombaların atılacağı yerlere bilerek götürdüğünü' söyleyen Kohen, "Yavrusunu korumayan yem eden hiçbir kimse yaşamı hak etmiyor” dedi.

Kohen'in infiale neden olan paylaşımı şöyle:

azra-kohen1.jpeg

Kohen'in, geçtiğimiz dönemde de Filistinlileri benzer sözlerle hedef aldığı ortaya çıktı.

Kohen, o dönemki paylaşımında ise, "Kendi soyunu korumayan her ulus lanetlenir ve tabii kendi soyunu demagoji için kullanan, bomba atılacağı anons edildiği halde, bölge uyarıldığı halde çocukları köşelere koyup ellerinde kamera ile bekleyen bu kişilerin yok olmasını diliyorum. Kendi çıplak ellerimle yok olmalarına yardım edecek kadar..." ifadelerini kullanmıştı.

azra-kohen2.jpeg

Kohen'in bir başka paylaşımı ise şöyle:

azra-kohen3.jpeg

HABERE YORUM KAT

7 Yorum