1. HABERLER

  2. HABER

  3. Şenay Avcı: Kocam Hata Yapmış Olabilir
Şenay Avcı: Kocam Hata Yapmış Olabilir

Şenay Avcı: Kocam Hata Yapmış Olabilir

Yazdığı “Haliç’te yaşayan Simonlar” kitabıyla olay olan ve son olarak yasak aşk skandalıyla gündeme gelen Eskişehir eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yasak aşk ilişkisini kabul ederek eşinden ayrılma işareti verirken, eşi Şenay Avcı, “Erkektir yapar” diyer

26 Eylül 2010 Pazar 05:38A+A-

Vakit'e konuşan Şenay Avcı, "Pek çok erkek gibi benim eşim de böyle bir hatayı yapmış olabilir. Ancak ben bu nedenle boşanmayı düşünmüyorum. Elinin kiridir, o kadın düşünsün" dedi.

Konuyla ilgili görüşmek istediğimiz Hanefi Avcı'nın sevgilisi öğretmen Kezban Kerman ise, sorularımızı cevaplamaktan kaçındı. Kendisine telefonla ulaştığımız Kerman, "Şu an konuşmak istemiyorum" demekle yetindi. Kerman, daha önce ilişki iddiasını reddederek, "yok sadece arkadaşız" demişti.

Hanefi Avcı ise önceki gün yaptığı açıklamasında, "Duygusal ilişkiniz var mı?" sorusuna, "Öğretmeni tanıyorum, duygusal ilişki kısmı doğru, geriye kalanlar hikaye" dedi. Avcı, söz konusu ilişkiden eşinin haberinin olup olmadığı ile ilgili soruya, "Eşimin haberi var. Son noktasına geldik. Kendi içimizde sıkıntılar vardı. Zaten ayrılık noktasındaydık. 29 Eylül'den sonra çıkıp, ne var ne yok, her şeyi anlatacağım" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT