1. HABERLER

  2. HABER

  3. Selvi Kılıçdaroğlu, +18 İçerikli Kaset İçin Ön Aldı
Selvi Kılıçdaroğlu, +18 İçerikli Kaset İçin Ön Aldı

Selvi Kılıçdaroğlu, +18 İçerikli Kaset İçin Ön Aldı

Paralel Yapı’nın yayın organına dönüşen Cumhuriyet Gazetesi, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile yapılan röportajı yayınladı.

31 Mart 2015 Salı 01:10A+A-

Selvi Kılıçdaroğlu, +18’lik kasetlere ön almak için olsa gerek, kasetlere ilişkin soruya “Olabilir. Kadın veya erkek başka birine ilgi duyabilirsiniz evli de olabilirsiniz. Bu konu sadece evli çifti ve ailesini ilgilendirir” diye konuştu. Selvi Kılıçdaroğlu’nun, “Kemal Bey’in böylesi yüz kızartıcı kasetlerle kesinlikle işi olamaz. O eşine sadık, ailesine düşkün bir insandır” şeklinde açıklama yapıp, bu tür iddiaları net bir dille yalanlamak yerine “açıkçası şaşırmadım” şeklinde konuşması servise hazır + 18’lik kasetlere karşı ön alma hamlesi olarak yorumlandı. 

“Çok şaşırmadım açıkçası”

STAR,  Twitter’da Fuat Avni ismiyle yazan Emre Uslu’nun, CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran ile DM’den yazışmalarına ilişkin haber dizisinde Fuat Avni’nin “Kotilaji” ve “Dusttlast”  adlı iki Paralel Yapı polisiyle 30 Mart Yerel Seçimleri öncesindeki konuşmasında CHP’nin kendilerine neden bu kadar bağlı olduğunu sorgulayan polislere, “Kılıçdaroğlu dahil 45 CHP’linin  +18 içerikli kaseti var” yanıtını 18 Şubat’ta manşetine taşımıştı. Star’ın haberini hatırlatan Cumhuriyet’in röportajcısı Selin Ongun, “Siz bu haberi gördüğünüzde ne hissediyorsunuz?” diye sorunca Selvi Kılıçdaroğlu, şu yanıtı verdi: “Olabilir diye düşünüyorum, yok diye düşünmüyorum. Çünkü geçmişte de gördük bunları. Ama o kasetler ne şekilde alınmış, özel hayatla ilgili olabilir, başka şeyler olabilir; bilmiyoruz. Çok da şaşırmadım açıkçası. Aman kesinlikle olmaz diye düşünmedim.”

STAR

HABERE YORUM KAT