1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Saadet Partisi İBB Seçimine Kendi Adayıyla Girecek
Saadet Partisi İBB Seçimine Kendi Adayıyla Girecek

Saadet Partisi İBB Seçimine Kendi Adayıyla Girecek

31 Mart yerel seçimlerinin İstanbul'da iptal edilmesinin ardından gözlerin çevrildiği Saadet Partisi adaylarının Necdet Gökçınar olduğunu duyurdu.

14 Mayıs 2019 Salı 16:09A+A-

Partinin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "İlgili kurullarımızla yaptığımız geniş istişareler, kamuoyu eğilimleri ve ülke gerçeklerini göz önünde bulundurarak 23 Haziran 2019 seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız." denildi.

Saadet Partisi'nin adayı Gökçınar, 31 Mart'ta 100 binin üzerinde oy almıştı.

Parti Twitter'da şu paylaşımlarda bulundu:

-Artık bu seçimde İstanbul 16 milyon değil 82 milyondur. İstanbul Türkiye’nin kalbidir ve İstanbul’un yorulması Türkiye’nin yorulması demektir. Bu sorumlulukla verdiğimiz karar Türkiye’mizin önünü açmaya yöneliktir.

-Bu vesile ile yürütülecek seçim kampanyalarında başta adaylar ve siyasi partiler olmak üzere bütün vatandaşlarımızı üslup ve davranış olarak her zamankinden daha fazla hassas olmaya davet ediyoruz.

-Bu seçimlerin İstanbul'umuza, ülkemize ve milletimize hayırlar ve güzellikler getirmesini temenni ediyoruz. 23 Haziran çatışmanın değil dayanışmanın tarihi olsun.

 

HABERE YORUM KAT

3 Yorum