1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Rıdvan Kaya: Türkiye limanlarını derhal terör devleti İsrail’e kapatın
Rıdvan Kaya: Türkiye limanlarını derhal terör devleti İsrail’e kapatın

Rıdvan Kaya: Türkiye limanlarını derhal terör devleti İsrail’e kapatın

​​​​​​​Terör devleti İsrail’in Gazze’ye yönelik sürdürdüğü vahşi katliamlar durmaksızın sürerken, Türkiye’deki limanlardan katil devlete ticaret de tam hız sürüyor.

15 Kasım 2023 Çarşamba 22:26A+A-

Özgür-Der Genel Başkanı Rıdvan Kaya, Türkiye limanlarının işgal devleti İsrail'e derhal kapatılmasını bu olmazsa halk tarafından bu limanların ablukaya alınacağı uyarısında bulundu.

Rıdvan Kaya şu açıklamayı yaptı:

“Gazze’de inanılmaz bir zulüm ve vahşet işleniyor. Buna karşın hala, hala maalesef üzülerek ve utanarak bunu ifade ediyorum ki; Türkiye’nin limanlarından siyonist katillere gıda, yakıt, kimyasal madde taşınıyor. Bunu asla kabul etmiyoruz.

Mersin Limanı’ndan, Diliskelesi’nden, Ambarlı’dan ve farklı limanlardan, Türkiye’nin limanlarından siyonistlere hangi gerekçeyle olursa olsun, hangi antlaşmayla olursa olsun tek bir tane gıda maddesinin taşınmasını dahi kabul etmiyoruz. Buradan herkesi uyarıyoruz, eğer gerekirse bu limanları hep birlikte gidip ablukaya almaya hazırız. Eğer siz bu zalimlerin, bu katillerin suçlarına ortak olmak istemiyorsanız, derhal bunu durdurun!”

HABERE YORUM KAT

4 Yorum