![Özgür-Der Tatvan Şubesinde İftar](https://www.haksozhaber.net/d/news/21895.jpg)
Özgür-Der Tatvan Şubesinde İftar
Özgür-Der Tatvan Şubesi geleneksel hale getirdiği iftar programı Cuma akşamı gerçekleştirdi.
03 Eylül 2010 Cuma 20:01A+A-
İftara Özgür-Der camiası yanında kimi vakıf, dernek ve sendika temsilcileri de katıldı. Dernek binasında verilen iftar yemeğinden sonra akşam namazı cemaatle kılındı. Namazdan sonra davetlilerle sohbet edildi. Özgür-Der Tatvan Şubesi başkanı Ersin SÖNMEZLER, davetlilere önümüzdeki yıl içinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.
HABERE YORUM KAT