1. HABERLER

  2. BASIN AÇIKLAMASI

  3. TOKAD’tan Siyonist Katliama Tepki
TOKAD’tan Siyonist Katliama Tepki

TOKAD’tan Siyonist Katliama Tepki

Toplumsal Dayanışma Kültür Eğitim ve Sosyal Araştırmalar Derneği (TOKAD) başkanı Umut Uzun yaptığı basın açıklaması Siyonist İsrail’in Gazze’ye düzenlediği saldırıları telin etti ve müslümanları tepki vermeye çağırdı.

27 Aralık 2008 Cumartesi 15:00A+A-

Basın açıklamasının tam metni:

İSRAİL SOYKIRIM YAPIYOR!

TÜRKİYE SİYONİSTLERLE BÜTÜN İLİŞKİLERİ KESMELİDİR!

Altı aylık ateşkesin ardından İsrail Gazze'yi kan gölüne çevirdi. Ateşkes zamanında ambargo ile Gazze halkını ölüme mahkûm eden İsrail ateşkesten sonra da füzelerle Gazze halkını yok etmeye çalışıyor.

Artık her şey ortadadır: Katil, işgalci Siyonist rejim bütün insanlığın düşmanı olarak gözü dönmüş bir vampir olduğunu ve asla kana doymayacağını bir kez daha göstermiştir.

Onurlu her insanın, haysiyetini yitirmemiş her yönetimin yapacağı tek şey zalimleri lanetlemek ve onlarla her türlü ilişkiyi bir an önce kesmektir.

Hükümete sesleniyoruz: İsrail'le girdiğiniz bütün ilişkileri hemen, hiçbir şeyi gözetmeksizin kesin! İsrail'e keskin yaptırımlar uygulayın, başka ülkeleri de buna zorlayın. Vicdanınız size nasıl hareket etmeniz gerektiğini söyleyecektir.

Unutulmamalıdır ki İsrail'le girilecek her türlü işbirliği insanlık suçudur. İşbirliği yapanlar ellerindeki Filistinliler'in kanlarını temizleyemeyeceklerdir!