1. HABERLER

  2. HABER

  3. Milli Güvenlikçi Üsteğmendenden Çirkin Şantaj
Milli Güvenlikçi Üsteğmendenden Çirkin Şantaj

Milli Güvenlikçi Üsteğmendenden Çirkin Şantaj

Milli Güvenlik dersine giren Üsteğmen A.Ç.T. kız öğrencileriyle cinsel ilişkiye girerek, bu birlikteliklerini kameraya almış. Üsteğmen öğrencilerini msn ve cep telefonuyla tehdit etmiş.

14 Kasım 2010 Pazar 17:18A+A-

Liselerde Milli Güvenlik dersine giren subay öğretmenlerin öğrencileri ve öğretmenleri fişledikleri iddialarının ardından Milli Eğitim Bakanlığı, derslere sivil hocaların girmesi kararı almıştı. Askeri Casusluk ve Şantaj şebekesine yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan ve İstanbul Sultanbeyli'de değişik liselerde Milli Güvenlik Derslerine giren Üsteğmen A. Ç.T.'den çıkan görüntü arşivi tartışmaları bambaşka bir boyuta çekecek gibi görünüyor.

ÜNİFORMANI KULLAN, KIZLARI ETKİLE!..

Askeri Casusluk ve Şantaj çetesine yönelik operasyonda tutuklanan ve çetenin etkin isimlerinden birisi olan emekli Albay İbrahim Sezer'in evinden çıkan belgelerden şok bir ayrıntı çıktı. Çetenin fuhuş yaptıracak 'eleman' kadın bulabilmek için hedef seçtiği yerlerden birinin de liseler olduğu görüldü. Belgelerde, çete üyelerinin liseli kızları etkileyip fuhuş batağına çekebilmek için üniformalarını kullanmaları ve kızların çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yapmaları tavsiye ediliyor.

ÖĞRENCİLERİ EMNİYET'TE ŞİKAYETÇİ OLDU

Askeri casusluk soruşturmasında tutuklanan Sultanbeyli'de Milli Güvenlik derslerine giren Üsteğmen A.Ç.T.'nin el konulan bilgisayarından şok görüntüler çıktı. Derslerine girdiği kız öğrencilerle MSN üzerinden yaptığı görüşmelerin kayıtları bulunan A. Ç.T.'in, öğrencilerine sarkıntılık ettiği, ilişkinin sürmesi için tehdit ettiği belirlendi. Aileleriyle Emniyet Çocuk Şube'de ifadeleri alınan öğrencileri, A. Ç.T.'in internet ve cep telefonu mesajlarıyla kendilerini sürekli taciz ettiğini anlattı.

BİLGİSAYARDA GÖRÜNTÜ ARŞİVİ YAPMIŞ

Üsteğmen A.Ç.T.'nin evinden, gizli kamera ile çektiği kendisine ait ilişki kasetleri de ele geçirildi. Kasetleri incelemeye alan yetkililer, görüntülerde yer alan bayanların isimlerine ulaşmaya çalışıyor. Görüntülerdeki bayanların çok genç yaşta olmaları nedeniyle, bayanlar arasında A.Ç.T'nin öğrencilerinin olup olmadığı da araştırılıyor.

Kamerayı ayarlayıp çekime başlıyor!

Ele geçirilen kasetlerde, Üstğmen A. Ç.T.'nin, ilişkiye girdiği kızları kameranın bulunduğu odaya almadan önce kemarayı bizzat hazırladığı görülüyor. Kamerayı çekime hazır hale getiren A.Ç.T'nin daha sonra çektiği görüntüleri birileriyle paylaşıp paylaşmadığı, paylaştı ise kimlerle paylaştığı ya da birileriyle paylaşıp paylaşmadığı da araştırılıyor.

Alışveriş'te SAPIK VAR

Milli Güvenlik hocası Üsteğmen A.Ç.T'nin sadece yatak odasında değil, İstanbul'da çeşitli alış veriş merkezlerinde de gizli kameralar aracılığıyla aralarında türbanlı kadınların da bulunduğu çok sayıda 'etek altı' görüntüleri çektiği belirlendi. A.Ç.T.'nin bu görüntüleri neden çektiği ve bilgisayarında neden sakladığı da araştırılıyor.

ÜSTEĞMEN A.Ç.T. ÖĞRENCİSİ İLE MSN'DE KONUŞUYOR

'Henüz 16 yaşındayım ya...'

Milli Güvenlik dersi öğretmeni Üsteğmen A.Ç.T'nin, öğrencileri ile birlikte olup, ayrılmak isteyenleri de 'mesajların bende duruyor" diye tehdit ettiği de ortaya çıktı. Üsteğmen A.Ç.T. ile 16 yaşındaki bir öğrencisinin MSN konuşmaları, Üsteğmen'in ilişkinin devamı için yaptığı baskıları da ortaya koydu. İşte o görüşmenin bazı bölümleri:

Öğrenci: diyorumyaa yaptımm bi hataa

anla artık anlaa

yasıma ver bariii

Öğrenci: 16 ysndayım ya ben

daha ne bekliyosunkii

kararlarmdann

"SEN BENİM ÖĞRETMENİMSİN"

A.Ç.T: tamam ben de sana diyorum kiii sen de ben de bunu birbirimizden hoslandıgımız etkilendigimiz ve sevdigimizden yaptıkk...sana göre hata belki ama işte vaz gectinnn..yapmıoruz da zatenn...pişman oldun peki tamam...de bundan dolayı neden bana küsüyosun?benim sucum ne??ikimizin de yaptıgı bişeyden dolayı neden ben tek başıma suclanıorummm

A.Ç.T: aklındaki yine ne ipek söyler misin

Öğrenci: aklımdaaa çoook şey var ama zararlı çıkan asla ben olmam öğrenciyim sonuctaa 18 yas altndayım m lütfen rahat beni istemediğimi defalarca söledımm her öğretmen öğrenciyle arasına eblli bi mesafe koyarken sen nie bunu yapmadınkii tuhaff olan buuu istemediğim hade ark.olalım diosun ne arkkıı sen teğmen ben öğrencii herkes yerını bilsin bundan sonraa kendıne gel birazzz hiçbişekilde istemiyorummmmm

Mesajların bende saklı duruyor

A.Ç.T: bilmiorum ipek ısrarla bana bunu söyledin durdun ben de israrla böyle bişey olmadıgını seninle cinsellikten degil gercekten etiklendigimi soyledim durdum... simdi bugun bana gelmiş diyosun ki benim iki senedir birliktek oldugum biriydii demek ki asıl beni kandıran beniz üzen sen oldun

Öğrenci: sana bi şans verdm ama sn işi cinselliğe vurdun onu sende unutabiirdimm

Öğrenci: ama sen onun farklı oldugunu gsterdn bana cnsllkle

A.Ç.T: bi saniye cnm bu konuşmaların sanki bütün konuşmaları ben yaptım da sen hiç istememişsin gibi anlatıyosun hatırlatırım sana sen de hergün bana mesaj yazıodun bunun gibi sen de istiyodunn yaniii.... ki halen duruyo mesajlarınnnn

Öğrenci: mesajları ne diye saklıyosun!

Cinsellik için olmak istemedim

A.Ç.T: bak asıl ilgisiz ve soguk davranan sensin sonra bana diosun sıcak konular kapandıgından beri ilgilenmiosun diosun

Öğrenci: gerek kalmadı ztn boşver

A.Ç.T: neden?

Öğrenci: gereklimi sence?

A.Ç.T: kesinlikle gerekli ben seninle sadece cinsel amaçlarla birlikte olmadım sunu anla artık.

Kaynak: Star

HABERE YORUM KAT