1. HABERLER

  2. HABER

  3. Korgeneral'den Genelkurmay Başkanı'na Ağır Hakaret
Korgeneralden Genelkurmay Başkanına Ağır Hakaret

Korgeneral'den Genelkurmay Başkanı'na Ağır Hakaret

Video paylaşım sitesi dailymotion.com'da Genelkurmay Başkanı'nı hedef alan ve ağır hakaretlerin bulunduğu bir ses kaydı yayınlandı.

11 Nisan 2011 Pazartesi 17:31A+A-

Video paylaşım sitesi dailymotion.com'a yeni bir ses kaydı düştü.

Ses kaydında Korg. Yaşar Cihansız olduğu iddia edilen kişi cumhurbaşkanına, genelkurmay başkanına ağır hakaretlerde bulunuyor.

Korg. Yaşar Cihansız olduğu iddia edilen kişi ses kaydında, "Genelkurmay Başkanı konuşmak zorunda, makamın bedelini ödeyecek" diyor ve Genelkurmay Başkanı'na "yalaka, düzenbaz, sahtekar" gibi ağır hakaretlerde bulunuyor.

İşte dailymotion.com sitesindeki o ses kaydı;

KONUŞMANIN TAM METNİ:

KORG.YAŞAR CİHANSIZ: "GENELKURMAY BAŞKANI KONUŞMAK ZORUNDA, MAKAMININ BEDELİNİ ÖDEYECEK"

ÜST KADEMELER BİR ŞEY YAPIYOR ZANNEDİYORDUM AMA HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORLARMIŞ

DAHA ÜST KADEMELERİN BİR ZAMANLAR BİRŞEYLER YAPTIĞINI ZANNEDİYORDUM BEN. TAMAM MI? ŞİMDİ HANGİ KADEMENİN NE YAPTIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUM. DAHA DOĞRUSU HİÇ BİRŞEY YAPMADIĞINI TAMAM MI?

BU ÜLKEDE BİLMEMNE CUMHURBAŞKANLARI VE BİLMEMNE GENELKURMAY BAŞKANLARI OLDUĞU İÇİN BU KADAR REZALET OLUYOR

BU MEMLEKETTE BİLMEM NE CUMHURBAŞKANLARI, BİLMEM NE GENELKURMAY BAŞKANLARI, KÜRT BİLMEMNELERİ VAR. TAMAM MI? SEN ŞİMDİ BÖYLE BİR GÜRUH ARASINDA, ŞİMDİ BU KADAR REZALET OLUYOR. NERDEN KAYNAKLANDIĞINI ZANNEDİYORSUN? HADİ BU ÜLKENİN SAHİBİ KİMSE ÇIKSINLAR. ŞU YAŞADIĞIN OLAYLAR NERDEN KAYNAKLANIYOR? KİM BU ÜLKENİN SAHİBİ? ŞU ANDA BÖYLE BİR ZÜMRE VAR. AMA ŞUANDAKİ MANZARA BU. BU GRUBUN BİR YETİŞME KÜLTÜRÜ VAR. BU KÜLTÜRÜN BERABERİNDE GETİRDİĞİ DAVRANIŞ BİÇİMLERİ VAR. TAMAM MI? BUNLARIN ÇOĞU ONDAN KAYNAKLANIYOR HAA. O ZAMAN SİZ BOŞ YERE EMEK SARFEDİYORUZ TAMAM MI? ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM BEN.

YAŞAR BÜYÜKANIT'IN YÜKSELTİKLERİNDEN İLKER PAŞA HARİÇ HEPSİ YALAKA, SAHTEKAR, DÜZENBAZ OLDUĞU ANLAŞILDI

SON YILLARDAKİ, BİR KAÇ YIL İÇERİSİNDEKİ ŞURALARA BAK. YAŞAR BÜYÜKANITIN ÇEKTİĞİ BİR GRUP VAR. ARKASINDAN ÇEKTİĞİ, SİSTEM BUGÜNE KADAR BÖYLE ÇALIŞMIŞ. AMA BU SİSTEM İÇİNDE O ÇEKİLEGELENLERİN HEPSİNİN, YALAKA, SAHTEKAR, DÜZEMBAZ OLDUĞUNU ANLADILAR YANİ. ANLADILAR AMA GEÇ OLDU GEÇ. ŞİMDİ BUNDAN DÖNMEYE ÇALIŞIYORLAR. NE KADAR DÖNERLER BİLEMEM. SON BİR İKİ ŞURA BİRAZCIKC BÖYLE DÜZELMELER VAR YANİ TAMAM MI?

İLKER BAŞBUĞ TEKDİR VE SONDUR. ONDAN SONRA GELENLERİN NE BİRİKİMİ VAR NE DE ALT YAPISI VAR.

ORDA DA İLKER PAŞA TEKDİR BAK SÖYLEYİM HAA. İLKER PAŞANIN TEK OLMASININ NEDENİNİDE SÖYLEYİM KARAKTERİ İTİBARİ İLE ÖYLEDİR. SONUNA KADAR TAKİP EDER. İNANDIKLARINDAN TAVİZ VERMEZ. O SONDUR. ONDAN SONRA GELEN HERKES KAĞIT OKUMAKTAN BAŞKA BİR BOK YAPMAYACAKLAR. ANLADIN MI GELECEKLERİDE BİLİYORSUN. KAĞIT OKUMAKTAN BAŞKA BİR BOK YAPMAYACAKLAR. ÖYLE ADAMLAR ÇÜNKÜ YANİ. BUGÜNE KADAR HİÇ BİR KONUDA NE BİRİKİMİ VAR NE ALT YAPISI VAR. NE BAKIŞI VAR, NE SÖYLEMİ VAR, NE İCRAATI VAR. BİTİYOR BİTİYOR. ALIN HAYRINI GÖRÜN SİLAHLI KUVVETLERİN TAMAM MI? TAMAM MI HA?

İÇİMİZDEKİ BU KÂĞIT OKUYAN GÜRUHU NASIL İZOLE EDEBİLECEĞİMİZİN ÜZERİNE EĞİLMEMİZ LAZIM. HEPSİNİN KIÇI AÇIK

ŞİMDİ BU GRUP, BU GÜRUH NASIL OLUŞMUŞSA , BUNU NASIL İZOLE EDİLİR YANİ, NASIL BUNUN ÜZERİNDEN GELİNEBİLİR, NASIL BU DÜŞÜNCE YAPISINI, BU FORMASYONU DEĞİŞTİRİLEBİLİR, ONUN ÜZERİNE EĞİLELİM . HEPSİNİN KIÇI AÇIK.

CUMHURİYETİ KORUMA VE KOLLAMA GÖREVİ BİZE AİTSE NEDEN KONUŞMUYOR BUNLAR? ÇÜNKÜ BU KAĞIT OKUYANLAR ONLARDAN VE BİZ ONLARI SEVMİYORUZ, SAYMIYORUZ

ASTLAR SORGULUYOR BAK. ŞUNU SÖYLEYİM ŞİMDİ DİYORLARKİ BAK KOMUTANIM DİYORLAR YA. BİZİM KOMUTANLARIMIZ NİYE KONUŞMUYORLAR. NİYE KONUŞULMUYOR YANİ. CUMHURİYETİ KORUMA VE KOLLAMA GÖREVİ BİZE AİT. EE CUMHURİYETİ BİRİLERİ AŞINDIRIYOR. EE KORUMA KOLLAMA BİZE AİTSE NİYE KONUŞMUYOR NEDEN KONUŞMUYOR DİYOR YA. NİYE KONUŞMUYORLAR. HIK MIK FALAN SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN DİYE TERSİNE SORDUĞUN ZAMAN NE DİYOR BİLİYORMUSUN. KOMUTANIM ONLARDAN DİYOR. BU KADAR BASİT BU KADAR BASİT YORUM YAPIYOR. KONUŞMAYAN ADAMI BEN DİYOR NERDEN SEVİP SAYACAĞIM KOMUTANIM DİYOR. HİÇ BİR ŞEY KONUŞMUYOR DİYOR. TAMAM MI.

MAKAMININ GEREĞİNİ YAPMIYOR. O MAKAMDAN BEDEL ÖDEMELİ

HERKES BELLİ MAKAMLARIN, O MAKAMIN GEREKLERİNİ YEİNE GETİRMEK ZORUNDADIR. GEREKİYORSA O MAKAMDAN BEDEL ÖDEMELİDİR. BİZ ŞİMDİ BİR DAHA MİLLİ MÜCADELE YAPMAK İÇİN AMERİKAYI YENİDEN KEŞFETMEMİZ Mİ GEREKİYOR. KEŞFEDİLMİŞ. BİZİM BUNLARDAN İSTİFADE ETMEMİZ GEREKİYOR. YANİ BİLMEM NE YAPMAMIZ İÇİN İLLA O NOKTAYA MI GİRMEMİZ GEREKİYOR?

(Kaynak: Dailymotion.com)

 

HABERE YORUM KAT