1. HABERLER

  2. HABER

  3. Kılıçdaroğlu, Van'da 200 Kişiye Hitap Etti
Kılıçdaroğlu, Vanda 200 Kişiye Hitap Etti

Kılıçdaroğlu, Van'da 200 Kişiye Hitap Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Van İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 200 kişilik mitingde halkın tepkisi ile karşılaştı.

24 Ağustos 2010 Salı 21:05A+A-

Beşyol Mevkii'nde düzenlenen miting esnasında valilik binası önünde toplanan bir grup, konuşma yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu yuhaladı. Bir süre 'Kahrolsun CHP' sloganları atan grup, polisin müdahalesi sonucu dağıtıldı. Zaman zaman zafer işareti yapan grubu yapılan tüm uyarılara rağmen dağılmaması üzerine polis, sloganlar atan yüzü kapalı bir çocuğu gözaltına aldı.

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı mitingde, dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingi için il dışında gelen polislerle birlikte bin 500 kişi görev aldı. Van Ferit Melen Hava Alanı'ndan miting alanına kadar yaklaşık 7 kilometre uzunluğundaki yol güzergahı boyunca, sağlı sollu 50 metre arayla birer polisin bekletildiği gözlendi. Miting sonrasında da aynı şekilde alınan yoğun güvenlik önlemleri altında hava alanına giden Kılıçdaroğlu, burada polis şeflerine teşekkür ettiği belirtildi.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum