1. HABERLER

  2. HABER

  3. Kaçmaz’ın Odasındaki Kadın Meclis’te Memur Çıktı
Kaçmaz’ın Odasındaki Kadın Meclis’te Memur Çıktı

Kaçmaz’ın Odasındaki Kadın Meclis’te Memur Çıktı

Sincan Hakimi Osman Kaçmaz’la Hatay’da bir otelin odasında basılan Yeşim E.’nin Meclis Eğitim Daire Başkanlığı’nda memur olduğu öğrenildi.

02 Aralık 2010 Perşembe 00:49A+A-

Aynı baskında Kaçmaz'ın avukatı Baykal Doğan'ın odasından çıkan Banu E.'nin de Yeşim E.'nin kardeşi olduğu ortaya çıktı. Sincan Hakimi Osman Kaçmaz, önceki gün Hatay'da kaçamak yaparken yakalanmıştı. 28 Kasım Pazar gece yarısından hemen sonra Hatay Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne gelen bir ihbarda, "Hatay'da bulunan Defne Prenses Otel'in 303 ve 304 numaralı odalarında, iki yabancı uyruklu kadının zorla alıkonulduğu ve burada kokain kullanıldığı" iddia edildi. Bu ihbarı değerlendiren KOM Şubesi, durumu nöbetçi savcılığa iletti. Savcılık da aynı gece, yakalama ve el koyma kararı verdi ve polis otele baskın düzenledi. Polis, otelde yaptığı aramada Kaçmaz ve sevgilisi ile Kaçmaz'ın avukatını buldu. Kaçmaz'ın yanı sıra bir başka Sincan Hakimi Remzi Özdemir de yan odadan çıktı. 

Baskında Kaçmaz'la aynı odadan çıkan Yeşim E.'nin Meclis Eğitim Daire Başkanlığı'nda memur olduğu öğrenildi. Aynı baskında Hakim Osman Kaçmaz'ın avukatı Baykal Doğan'ın odasından çıkan Banu E.'nin de Yeşim E.'nin kardeşi olduğu ortaya çıktı. Bu iki kardeş olayla ilgili sorularımızı cevapsız bıraktı.

YENİ AKİT

HABERE YORUM KAT