1. HABERLER

  2. HABER

  3. HAS Parti’den Anıtkabir Ziyareti
HAS Parti’den Anıtkabir Ziyareti

HAS Parti’den Anıtkabir Ziyareti

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.

22 Aralık 2010 Çarşamba 16:10A+A-

Atatürk Spor Salonu'nda 28 Kasım'da yapılan kongreden sonra HAS Partililer, bugün partinin genel başkanı Numan Kurtulmuş ile birlikte Anıtkabir'i ziyaret ederek mozeleye çelenk koydular ve saygı duruşunda bulundular. Daha sonra Misak-ı Milli kulesine geçen parti ekibi adına Kurtulmuş, Anıtkabir özel defterini imzalayarak şunları yazdı:

"Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Çok kısa zaman önce kurulan Halkın Sesi Partisi yöneticisi arkadaşlarımla beraber huzurundayız. Partimiz bu ülkede kamplaşma yerine diyalogu, kavga yerine kardeşliği esas alan bir üslupla siyaset yapacaktır.

Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu hiçbir ayrımcılık ve ayrıcalığın bulunmadığı, özgürlük, adalet ve refah içinde bütün bireylerin geleceğe umutla baktığı, öncü ve güçlü bir Türkiye'yi kurmak için gayret edeceğiz. Dünyada saygın ve yeniden büyük Türkiye'yi oluşturmak en büyük idealimizdir. Tüm arkadaşlarımız bu heyecan ve azim içerisindedir. Rehberimiz istiklal mücadelemizde sizin şahsınızda bütün kahramanlarımızın ortaya koyduğu inanç ve kararlılıktır. Ruhun şad olsun."

HABERE YORUM KAT

15 Yorum