1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. Çin sefiri Doğu Perinçek ciğerci önündeki kedi misali
Çin sefiri Doğu Perinçek ciğerci önündeki kedi misali

Çin sefiri Doğu Perinçek ciğerci önündeki kedi misali

​​​​​​​Çin rejiminin Türkiye sefiri Doğu Perinçek, AK Parti’nden kendilerine bir görüşme talebi gelmediğini ancak kendisinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan görüşme talebinde bulunduğunu açıkladı.

17 Mart 2023 Cuma 03:24A+A-

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Ankara'da basın mensupları ile bir araya geldi. Perinçek’e partinin Genel Başkan Yardımcıları Şule Perinçek ve Ethem Sancak da eşlik etti.

AK Parti’nin Cumhur ittifakı için görüşmeler yaptığı ve bu kapsamda kendileri ile bir görüşme talebi gelip gelmediği sorulan Perinçek, bir talebin gelmediğini belirterek, “Ben Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüşme talep ettim” dedi.

AK Parti ile HÜDA Par arasındaki görüşmeleri “Tuzak” olarak gördüğünü ve “HÜDA PAR oy getirmekten çok götürecek”ini belirten Perinçek, acaba Erdoğan’ın kendileri ile görüşmesine nasıl bir komplo kuracak merak konusu, Çin ile direk Dışişleri Bakanlığı üzerinden görüşmek varken neden buradaki sefiri üzerinden görüşsün ve yanına İslam düşmanı bir görüşü alacak. Acaba Perinçek ne kadar oy getirip ne kadar oy götürecek…

HABERE YORUM KAT

1 Yorum