![AK Parti'de Grup Başkanvekilliği Seçimi Yapıldı](https://www.haksozhaber.net/d/news/105669.jpg)
AK Parti'de Grup Başkanvekilliği Seçimi Yapıldı
AK Parti Grup başkanvekilliklerine; Kayseri Milletvekili Elitaş, Aksaray Milletvekili İnceöz, Çanakkale Milletvekili Turan, İstanbul Milletvekili Muş ve Amasya Milletvekili Bostancı yeniden seçildi.
14 Kasım 2017 Salı 18:17A+A-
AK Parti grup başkanvekilliklerine; Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş ve Amasya Milletvekili Naci Bostancı yeniden seçildi.
HABERE YORUM KAT