1. HABERLER

  2. HABER

  3. GÜNDEM

  4. 400 bekçi alımı sınav sonuçları açıklandı
400 bekçi alımı sınav sonuçları açıklandı

400 bekçi alımı sınav sonuçları açıklandı

​​​​​​​İstanbul'da görev yapacak 400 çarşı ve mahalle bekçisi alımı için yapılan yazılı sınavın sonuçları belli oldu.

15 Şubat 2021 Pazartesi 21:00A+A-

Polis Akademisi, 20 Ocak'ta yapılan 2020/1. dönem çarşı ve mahalle bekçiliği yazılı sınav sonuçlarını açıkladı.

Adaylar sınav sonuçlarına Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi "www.meb.gov.tr" ya da MEB Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün "https://odsgm.meb.gov.tr" adresleri üzerinden ulaşabilecek.

İtiraz dilekçeleri 17 Şubat'a kadar bildirilecek

Adayların sınav sonuçlarına ilişkin itiraz dilekçelerini 17 Şubat Çarşamba saat 17.00'ye kadar şahsen veya faks ile Polis Akademisi Başkanlığına ulaştırabilecek. İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları 24 Şubat Çarşamba adayların dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaralarına bildirilecek.

Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, "Kurumsal Tahsilat Programı" aracılığı ile 30 lira itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklar.

Başarılı olanlar için gerekli duyurular yapılacak

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacak.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacak.

Yazılı sınavda başarılı olan adaylar için ilerleyen tarihlerde gerekli duyurular yapılacak.

HABERE YORUM KAT