1. HABERLER

  2. HABER

  3. MEDYA

  4. Vay Be Ne Büyük Kahramanlık: Gülen’in Önünde Rakı İçmiş!
Vay Be Ne Büyük Kahramanlık: Gülen’in Önünde Rakı İçmiş!

Vay Be Ne Büyük Kahramanlık: Gülen’in Önünde Rakı İçmiş!

Fazilet Zafer, Gülen'in önünde rakı içme kahramanlığını ballandıra ballandıra anlattı.

A+A-

HAKSÖZ HABER

OdaTv’de yayınlanan haberde 1998’de Rafet Ballı ile birlikte Durum adlı programı yapan Fazilet Zafer, Gülen ile beraber yemek yedikleri masada Rakı içmeyi büyük bir kahramanlık olarak anlattı. Yakında postmodern itirafçıların açıklamaları gibi, Laik-Kemalistlerin de yeni kahramanlık hikayelerini duyabiliriz.

Fazilet Zafer’in ibretamiz kahramanlık hikayesi:

"Fethullah Gülen'in karşısında, aynı masada rakı içen tek canlıyım sanıyorum. Sene 1998, Fethullah anlı - şanlı TV'lere çıkarak kendisini anlatıyor. Ben ve Rafet Ballı, Güneri Cıvaoğlu'nun Kanal D'de yayınlanan "Durum" programında birlikte çalışıyoruz. Bize de Fethullah'ı programa çıkarın baskıları geliyordu. Bizden önce M Ali Birand'ın 32. Gün programına çıkmıştı. Güneri Bey ile yaptığımız bir toplantı sonucu Fethullah ve ekibinin Boğaz'da bir balık restoranda  ağırlayıp hal ve gidişlerini görmek istedik. Daha sonra Güneri Bey "ne işimiz var dışarda, burada toplantı odasında görelim" dedi. Kanal D o tarihte Mecidiyeköy Ortaklar caddesi üzerindeki bir binadaydı (sonra Kanaltürk oldu).

Fethullah, yanında İhsan Kalkavan ve 2-3 kişiyle birlikte geldi. Güneri Cıvaoğlu'nun ofisinin bulunduğu katta bir oturma grubu ve büyükçe bir masa vardı. Önce hoş- beş başladı. Fethullah'ın başı hep öne eğikti. Ben yanındaki koltuğa oturdum ve sohbet için çeşitli sorular sordum. Şimdi hatırladığım tek soru; hangi takımı tuttuğuydu. 'Galatasaray' yanıtını aldım. Ünlü bir restorandan balıklar geldi. Garsonlar sofrayı hazırladı. Masaya geçerken Güneri Bey'e 'ben bu adamın karşısında alkol almak istiyorum' diye fısıldadım. Güneri Bey de  'tabi ne istiyorsan iç' dedi. Ertesi gün Güneri Bey ekibinin görüşlerini dinledi. Güneri Cıvaoğlu kararsızdı. Adamı hiç sevmiyor ama iyi bir program olabilir mi diye düşünüyordu. Son aşamada Rafet Ballı ve ben Güneri Bey'in odasına girdik 'Fethullah programa çıkarsa biz yokuz' dedik. Ve Fethullah çok istemesine rağmen bir prestij programı olan 'DURUM' a çıkamadı. Ben çok ender alkol alırım. Ama o gün 'inadına' eylemiydi. Sanıyorum Fethullah'ın ömrü boyunca karşısında rakı içen tek insan tek kadın benim."

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

6 Yorum