1. HABERLER

  2. HABER

  3. Ünlüler(!) Uyuşturucudan Gözaltında
Ünlüler(!) Uyuşturucudan Gözaltında

Ünlüler(!) Uyuşturucudan Gözaltında

İstanbul merkezli düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, aralarında oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Engin Günaydın, Nehir Erdoğan ve Şahin Irmak’ın da bulunduğu yaklaşık 30 kişi gözaltına alındı.

A+A-

Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul’da yürütülen uyuşturucu operasyonu kapsamında, oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nu Ankara’nın Bala ilçesinin Üçem Köyü’nde ailesine ait evde gözaltına aldı. İstanbul’dan gelen narkotik polisine teslim edilen İmirzalıoğlu, uçakla İstanbul’a gönderildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bodrum ve Kuşadası’nda uyuşturucu operasyonu düzenlendi. Operasyonda, aralarında oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Nehir Erdoğan ve Şahin Irmak’ın da bulunduğu yaklaşık 30 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Sağlık kontrolünden geçirilen şahıslar, peyderpey İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’ndeki yerleşkesine getirildi.

İzmir’de gözaltılar

Soruşturma kapsamında sabah saatlerinde İzmir’in Çeşme ilçesinde bazı otellerde de arama yapıldı. Tatil için ilçede bulunan ve gözaltına alınan oyuncular Engin Altan Düzyatan, Orçun Koray Candemir, Murat Eken ve Engin Günaydın işlemlerin ardından İstanbul’a götürüldü.

Düzyatan ile Günaydın İstanbul’a getirildi

İzmir’de gözaltına alınan oyuncular Engin Altan Düzyatan ile Engin Günaydın da İstanbul’a getirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Düzyatan ve Günaydın, uçakla polis nezaretinde Atatürk Havalimanı’na geldi.

Gazetecilerin sorularını cevapsız bırakan Düzyatan ile Günaydın’ın, sağlık kontrolünün ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’ndeki yerleşkesine götürüldağü bildirildi.

AA

HABERE YORUM KAT