1. HABERLER

  2. HABER

  3. Üniversitelerde Yılbaşı Rezilliği
Üniversitelerde Yılbaşı Rezilliği

Üniversitelerde Yılbaşı Rezilliği

Bazı üniversiteler de, 31 Aralık 2010’da, kamusal alan olduğu iddia edilen alanlarda sınırsız içkili partiler verileceğini, dansözlerin de katılacağı programlara çocukların da alınacağını duyurdu.

29 Aralık 2010 Çarşamba 10:01A+A-

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polislerin; küçük çocukların içkili mekanda bulunduğunu tespit edip, vazifesi gereği tutanak tutması bazı çevreleri rahatsız etti. Bazı üniversiteler de, 31 Aralık 2010'da, kamusal alan olduğu iddia edilen alanlarda sınırsız içkili partiler verileceğini, dansözlerin de katılacağı programlara çocukların da alınacağını duyurdu.

YILBAŞI PARTİLERİNDE DANSÖZ VE LİMİTSİZ İÇKİ

Üniversiteler, resmi internet sitelerinde yılbaşı partisi düzenleyeceğini açıkladı. Adnan Menderes Üniversitesi, dansözlü ve sınırsız içkili; Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi de sınırsız içkili yılbaşı balosu düzenleyecek.

Üniversitelerde gerçekleşecek dansözlü ve içkili partilere, 0-6 yaşlarındaki çocuklar da katılacak.

ÇOCUKLAR DANSÖZ İZLEYECEK, ANNE VE BABALARININ İÇKİ İÇMESİNE ŞAHİT OLACAK

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü'nde gerçekleşecek yılbaşı programında oryantal çıkacak, öğrenci ve öğretim üyelerine limitsiz yerli içki verilecek. Yılbaşı programına çocukların dahi katılması düşünülmüş. 4-13 yaş grubu çocuklardan 20 TL, yetişkinlerden 75 TL ücret alınacak. Üniversitenin sitesinde yapılan açıklamada; "Uygulama Oteli ve Tesisleri kapılarını yeni yıl için aralıyor. Seyir ve muhabbet salonu ile keyifli bir yılbaşı akşamına ne dersiniz?" deniliyor ve yılbaşı programına Bahar Gül, Gözde Leyla ve oryantalin katılacağı açıklanıyor. Programa katılanlara, içkilerden Yeni Rakı, şarap ve bira verileceği duyuruldu.

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ'NDE LİMİTSİZ İÇKİ

Trakya Üniversitesi, resmi internet sitesinde, yılbaşı kutlama programına ilişkin duyuru yayınladı. Meriç Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşecek yılbaşı programında, sınırsız içki verileceği, kurum personelinin 70 YTL, kurum dışından katılımda bulunanlardan 75 YTL, 6-12 yaş arası çocuklardan 30 YTL yemek bedeli alınacağı bildirildi.

RESMİ YAZIYLA İÇKİLİ KUTLAMA

Ege Üniversitesi, yılbaşını içkili kutlayacağını resmi yazıyla duyurdu. Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sosyal Tesisler Şube Müdürlüğü tarafından yayınlanan ve "Yılbaşı Yemeği" adı verilen duyuruda; "Üniversitemiz Konukevi Restoranı'nda 31 Aralık 2010 Cuma akşamı canlı müzik eşliğinde sürprizlerle dolu yılbaşı özel yemeği düzenlenecek olup yetişkin ve çocuklar için hazırlanan menü ve fiyat listesi  aşağıdaki gibidir" deniliyor ve menüde 20'lik Rakı, 17.5 CL Şarap veya 2 adet bira verileceği açıklanıyor.

18 MART, ÇUKUROVA, KAFKAS VE KARAELMAS ÜNİVERSİTELERİ DE İÇKİLİ PARTİ DÜZENLEYECEK

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'ndeki yılbaşı partisinde öğrenci ve öğretim üyelerine sınırsız içki verilecek. Dardonos Yerleşkesi Yalı Restaurant'taki programda, sınırsız yerli içki verilecek.  Çukurova Üniversitesi tarafından düzenlenen yılbaşı partisinde de, 17.5'luk Rakı ve 35'lik şarap verileceği açıklandı.

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi ve Namık Kemal Üniversitesi de, yılbaşı partisinde içki verileceğini açıkladı.

KENAN KIRAN / YENİ AKİT

HABERE YORUM KAT