1. HABERLER

  2. HABER

  3. Tümgeneral'in Oğluna İnfaz
Tümgeneralin Oğluna İnfaz

Tümgeneral'in Oğluna İnfaz

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanı Tümgeneral Demiraslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu ile Rus sevgilisi kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü.

A+A-

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanı Tümgeneral Hasan Hüseyin Demiraslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu ile Rus sevgilisi kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü. Polis sır cinayeti çözmeye çalışıyor. Başkent Ankara önceki gece sır bir cinayetle sarsıldı. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanı Tümgeneral Hasan Hüseyin Demiraslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demiraslan (24), Özbekistan Doğumlu Rus uyruklu kız arkadaşı Elena Radişkova (23) ile birlikte sitede bulunan evlerine dönüyorlardı. Saatler 23.30'u gösterdiğinde Etimesgut Eryaman'daki site girişinde Demiraslan ve Elena silahlı saldırıya uğradı. Pusu kuran saldırgan pompalı tüfekle iki sevgiliye kurşun yağdırdı. Saldırgan 7 el ateş ettikten sonra kayıplara karışırken, iki sevgili kafalarına isabet eden dom dom kurşunlarla olay yerinde öldü.

Demiraslan'ın TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü'nde 6 ay önce uzman yardımcısı olarak göreve başladığı belirtildi. Elena Radişkova'nın geçtiğimiz Ramazan Bayramı öncesi Ankara'ya geldiği ve kısa süreli bir tatilin ardından Fransa'ya döndüğü ortaya çıktı.

STAR

HABERE YORUM KAT

1 Yorum