1. HABERLER

  2. HABER

  3. Trabzonspor Başkanı da Gözaltında
Trabzonspor Başkanı da Gözaltında

Trabzonspor Başkanı da Gözaltında

Aralarında Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile TFF eski Başkanı Mahmut Özgener'in de olduğu 2. dalgada şu ana kadar 40 kişi gözaltına alındı.

11 Temmuz 2011 Pazartesi 09:54A+A-

Şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadi Şener, eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, eski Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yöneticisi ve Milli Takımlar sorumlusu Mehmet Levent Kızıl, Ankaragücü'nün eski yöneticisi Mümtaz Karakaya ve Kaleci Serdar Kulbilge gözaltına alındı.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen Şener ve Kızıl, yapılan sağlık kontrolünün ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında eski Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener ve eski TFF yöneticisi ve Milli Takımlar sorumlusu Mehmet Levent Kızıl gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen Özgener ve Kızıl, burada sağlık kontrolünden geçirildi.

Ankaragücü'nün eski yöneticisi Karakaya gözaltına alındı. Şike iddialarına yönelik soruşturma  kapsamında Ankaragücü'nün eski yöneticisi Mümtaz Karakaya'nın Ankara'da gözaltına  alındığı bildirildi. Karakaya'nın sağlık kontrolünün ardından soruşturmanın yürütüldüğü  İstanbul'a gönderileceği kaydedildi.

Ankaragücü'nün kalecisi Serdar Kulbilge'nin de gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltı sayısının 40'ı bulabileceği iddia ediliyor.

Bu arada bazı kaynaklar, Futbol Federasyonu eski Başkanı Mahmut Özgener'in kendi isteğiyle emniyete geldiği ve ifade vermek istediğini iddia ediyorlar. Ancak bu iddia henüz doğrulanmadı 

HABERE YORUM KAT