1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. SURİYE

  4. Suriye'deki Sırp Ve Alman Sniperlarını Anlattı
Suriye'deki Sırp Ve Alman Sniperlarını Anlattı

Suriye'deki Sırp Ve Alman Sniperlarını Anlattı

Suriye'de esir olarak tutulan Gazeteci Bünyamin Aygün, Sırp ve Alman sniperlarının Suriye'ye ücretsiz olarak götürüldüğünü ve silahların infazlarda etkili olduğunu söyledi.

A+A-

Suriye'de esir olarak tutulan Gazeteci Bünyamin Aygün, Sırp ve Alman sniperlarının Suriye'ye ücretsiz olarak götürüldüğünü söyledi. Aygın, "Sırp ve Alman sniperlar orada şimdi çok etkili. Yakalamışlar ve infaz etmişler böyle birkaç tane" diye konuştu.

A Haber'de 'Anlatılmamış Öyküler' programına katılan Aygün, Suriye konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nasıl esir düştüğünü, kesilerek idam suretiyle infaz kararının nasıl verildiğini anlatan Aygün, Sırp ve Alman sniperlarının Suriye'ye ücretsiz olarak götürüldüğünü belirtti. Aygün, şunları söyledi:

"Son bir yıldır yoğun gelen haberler ve beni esir alan örgüt şunu söyledi: Sırp ve Alman sniperlar ücretsiz Suriye'ye gidiyor. Konuşturmuşlar. Geliş amaçları tamamen Müslüman öldürmek. Avcı mantığı. Ücretsiz geliyorlar. Bu çok önemli. Ben orada infaz edilecek bir esirim. Propaganda amaçlı söylemediler. Ama ben bunu başka kaynaklardan da biliyordum zaten. Sırp ve Alman sniperlar orada şimdi çok etkili. Yakalamışlar ve infaz etmişler böyle birkaç tane. 'Bizim internet sitemizde de var' dediler. Ben 'Ama bu hiç basına yansımadı' dedim. 'Nasıl gazetecisin sen? Bizim internet sitemizde var. Biz onları infaz ederken bile yayınladık' diye konuştular.

Yeni Şafak

HABERE YORUM KAT