1. HABERLER

  2. HABER

  3. Sultanahmet'teki Saldırıda Yaralanan 7 Kişi Taburcu Edildi
Sultanahmet'teki Saldırıda Yaralanan 7 Kişi Taburcu Edildi

Sultanahmet'teki Saldırıda Yaralanan 7 Kişi Taburcu Edildi

Sultanahmet Meydanı'nda, 10 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıda yaralananlardan tedavisi tamamlanan 7 kişi taburcu edildi.

A+A-

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Sultanahmet Meydanı'nda dün sabah saatlerinde meydana gelen patlamanın ardından yaralananlar, Haseki Eğitim ve Araştırma, İstanbul Eğitim ve Araştırma, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ile Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanelerine kaldırıldı.

Patlamada hafif şekilde yaralanan ve tedavileri Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tamamlanan 3 Almanyalı ile Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki 2 Almanyalı ve 2 Türkiyeli hastanın taburcu edildiği bildirildi.

Patlamanın ardından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Perulu turistin tedavisinin serviste sürdüğü, Almanyalı turistin ise yoğun bakımdaki müşahedesinin devam ettiği öğrenildi.

Olaydan sonra İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 3 Almanyalı ile 1 Norveçlinin de tedavilerinin sürdüğü kaydedildi.

AA

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT